TikTok fenomeninden futbolculara taciz!

A+
A-
TikTok fenomeninden futbolculara taciz!

Premier Lig’de forma giyen yıldız oyunculardan bazıları, sosyal medya fenomeni tarafından tacize uğradı. Futbolcuların korkulu rüyası olan ‘Şeytan Bebek’ lakaplı model, paylaştığı gönderilerden sonra şok bir hapis cezasıyla karşı karşıya…

Kendisine “Şeytan Bebek” adını veren 22 yaşındaki Sloan, 26 yaşındaki Ben Chilwell ve 21 yaşındaki Brighton’dan Billy Gilmour’u da hedef aldı. Sloan, Instagram sayfasında artık 81.000 takipçisi olan bir fenomen olarak dikkat çekiyor.

Orla Melissa Sloan

Orla Melissa Sloan, bir defaya mahsus buluşmalarının ardından Chelsea yıldızıyla yaptığı görüşmeleri telefondan ifşa etmesinden sonra hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Sloan, futbolcularla buluştuktan sonra konuşma görüntülerini paylaşmasının ardından, Westminster Sulh Ceza Mahkemesi’ne çıktı ve burada bir kez şiddet içermeyen taciz ve iki kez de takip suçunu kabul etti. Mahkemeye, Instagram üzerinden sohbet ettikten sonra Chilwell’in evindeki bir partiye davet edildiği söylendi.

Orla Melissa Sloan

İLK VUKUATI DEĞİL

Daha önce yetişkin içerik platformu Fanvue’da Percy Pigs yerken çekilmiş çıplak resimlerini satarak yılda 50.000 pound kazanç sağladı. Sloan, yetişkin sitesinde bir “Percy Pig fetiş grubunda fotoğraflarını paylaştıktan sonra M&S’deki işini bırakmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.