Türk futbolunu derinden sarsan iddia!

A+
A-
Türk futbolunu derinden sarsan iddia!

Türk futbolunda deprem etkisi yaratacak bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Spor Gecesi Digital YouTube kanalında gazeteci Haluk Yürekli, MHK Başkanı Lale Orta’nın yayıncı kuruluşa çok tartışılan Donk-Zaniolo pozisyonu için talepte bulunduğu belirtti.

MHK Başkanı Lale Orta, özete görüntü ekletti

MHK Başkanı Lale Orta’nın eskiden çalıştığı yayıncı kuruluşta yer alan Trio programındaki yorumculara müdahale ettiği ve VAR odasından aldığı görüntüyü maç özetine koydurduğu iddia edildi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEME OTURDU

Bu iddialar sonrası sosyal medya adeta karıştı. Ayaklanan Galatasaray taraftarı, “Lale Orta istifa” etiketini kısa süre içerisinde gündemin üst sıralarına taşıdı.

VAR ODASINDAN GÖRÜNTÜ SIZDIRDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Lale Orta’nın ertesi gün VAR odasına giderek yayıncı kuruluşun kamera görüntülerini taradığı ve Donk’un Zaniolo’nun aşil tendonuna tam olarak basmadığını gösteren görüntüyü cep telefonuyla çekerek beIN Sports Program Koordinatörü Murat Caner’e ulaştırdığı belirtildi. Orta’nın bu görüntünün maç özetine eklenmesini istediğini ifade eden Haluk Yürekli, Galatasaray-Kasımpaşa maçının özet görüntülerinde daha önce yer almayan Donk-Zaniolo pozisyonunun bu talep sonrası yer alamaya başladığını öne sürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.