Simge’den Icardi’ye manidar paylaşım!

A+
A-
Simge’den Icardi’ye manidar paylaşım!

Galatasaray taraftarının Simge Sağın‘ın şarkısı ‘Aşkın Olayım’ ile tribünlere çağırdığı Mauro Icardi, ünlü sanatçıyı etiketleyip sosyal medya hesabından bu parçayı paylaştı. Yıldız futbolcuyla takipleşmeye başlayan Simge Sağın, kalp emojisiyle cevap verdi.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Icardi ile Simge’nin takipleşmesinin ardından sosyal medya çalkalandı. Ardından Wanda Nara, Icardi için duygusal paylaşımlar yaptı ve ayrıldığı eşinin yanına gitti.

Mauro Icardi

CESUR PAYLAŞIM

Mauro Icardi, Wanda ile geçirdiği gecenin ardından ses getiren bir paylaşım yaptı. Wanda’nın yatakta çıplak şekilde uzandığı anı görüntüleyen Icardi, bunu hikayesine ekledi. Gelen tepkilerin ardından golcü futbolcu hikayeyi kaldırdı. Wanda Nara için “Hayatımın kadını, hep seni seveceğim” mesajı paylaştı.

Simge Sağın

SİMGE’DEN MANİDAR ZAMANLAMA

Ünlü şarkıcı Simge Sağın ise araba yolculuğu sırasında sosyal medyadan kendisine ait olan bir şarkıyı paylaştı. Simge’nin, “Ne güzel yalanmış, bir güzel inanmışım” sözlerinin olduğu kısmı vurgulaması dikkat çekti. Zamanlaması manidar olan bu paylaşım için sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı.

Simge Sağın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.