Dünya bu koreografiyi konuşuyor!

Dünya bu koreografiyi konuşuyor!

Trabzonspor‘un Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinde hayatını kaybedenleri anıp, yardıma koşan ülkelere teşekkür etmek için hazırladığı özel koreografi, yüreklere dokundu.

YARDIM EDEN ÜLKELERİN BAYRAKLARI YER ALDI

Deprem felaketinde ülkemize yardım eden ülkelerin bayraklarının yer aldığı koreografide, Depremden kurtarılan bir bebeği kucağında taşıyan arama kurtarma ekibinden birisinin kaskına Güney Kore, Hindistan, Fransa, Bulgaristan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Çekya, Moldova, Malezya, Macaristan, Kazakistan, Karadağ, Çin, Almanya, Kırgızistan, İspanya, Yunanistan, Polonya, Ukrayna, Avusturya, Arnavutluk, Japonya, Rusya, İtalya, Özbekistan, Romanya, İsviçre, Portekiz, Birleşik Krallık ve Hollanda’nın bayrakları yerleştirildi.

DUYGULANDIRAN KOREOGRAFİ

Trabzonspor taraftarları depremi temsilen özel bir koreografi hazırladı. Koreografide, bir bebek, arama kurtarma ekibi, arama kurtarma köpeği Proteo, Türkiye’ye destek veren ülkelerin bayrakları yer aldı. “Hep Birlikte Olacağız Yaralarımızı Saracağız” yazılı pankart açıldı.

TÜYLER DİKEN DİKEN OLDU

Trabzonspor tribünlerinden açılan koreografiler ve çalan müzik herkese duygusal anlar yaşattı. Maçın spikeri Gökhan Abdik o anları ifade ederken, “Gerçekten boğazımız düğümlendi” sözlerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.