Dünya yıldızlarından destek yağıyor!

Dünya yıldızlarından destek yağıyor!

Merih Demiral da futbol dünyasında yer alan ünlü oyuncuların formalarını satışa çıkarmıştı. Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leonardo Bonucci’nin ardından birçok yıldız isim de kampanyaya katıldı. Messi de o isimler arasında yerini aldı.

Erling Haaland

Sosyal medya paylaşımında, Erling Haaland’ın imzalı forma alma sürecinde yardımcı olan Türk asıllı Alman milli futbolcuları İlkay Gündoğan ve Emre Can’a teşekkür eden Merih, “Kampanyamızla depremzedelere destek olmak için aradılar. Erling Haaland’ın imzalı formasını açık arttırmayla satıyoruz. Elde edilecek gelirin tamamı Ahbap Derneğine depremzedelere yardım etmek için bağışlanacak.” ifadelerini kullandı.

Harry Kane

Merih Demiral, İngiliz yıldız golcü Harry Kane’in en derin taziyelerini ilettiğini vurgulayarak, “Üzüntülerini dile getirdi. Harry Kane’in imzalı formasını açık arttırmayla satıyoruz.” bilgisini verdi.

Kevin De Bruyne

Milli futbolcu, diğer paylaşımında ise “Kevin De Bruyne’ün imzalı formasını da açık arttırmayla satıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Lionel Messi

Merih Demiral, Fransa Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain’de top koşturan Arjantinli yıldız Lionel Messi’nin imzalı formasının açık artırma usulü satılıp, elde edilen gelirin de depremzedelere bağışlanacağını açıkladı.

Merih Demiral

Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar, Merih Demiral’ın bu süreçte verdiği desteğe ‘Teşekkürler’ şeklinde yorum yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.