Ali Koç’tan Erden Timur’a yaylım ateşi!

A+
A-
Ali Koç’tan Erden Timur’a yaylım ateşi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur’a cevap verdi. Koç yaptığı açıklamada, “Erden Bey “Bu hatalar, yarın yapılacak şeylerin altyapısı için mi oluyor!” dedi. “Bizden başka adalet arayan yok” derseniz, samimiyetiniz sorgulanır. Tarihi bir basın toplantısı olabilirdi ama olmadı.” dedi.

Ali Koç’un yaptığı açıklamanın devamı şöyle:

“TFF BUNU DÜŞÜNMELİYDİ”

Ligi bitirtmeyiz, savaş, koro halinde…” Bana göre çok şuursuz açıklamalar. Kadrolu basın mensupları.. Bunlar konuşulduktan sonra TFF’nin iki gün sonra Galatasaray’ı ziyareti yanlış! Trabzonspor maçı öncesi geleceklerdi, yanlış anlaşılacağını söyledik. TFF bunu düşünmeliydi.

“BU HATA DEĞİL!” ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İSTİYORLAR

Nizami bir gol iptal ediliyor, kimse bilmiyor. Bu olayı Allah’ın bir hikmeti olarak görmek istiyorum. Dünkü olaydan ders alıp, gerekli, adımları atmalıyız. Erden Timur “Kıyamet kopartılıyor” dedi. Evet kopartılıyor, bu öyle veya böyle bir olay değil. Fenerbahçe’ye ‘Size ne oluyor?’ diyemezsiniz, biz de yarışın içerisindeyiz. Buraya sırf bu olay için çıkmadık. Kasım ayında 3 kez “Sıkıntı var, MHK’den koku alıyoruz” dedik. Bu öyle bir olay değil. Futbol dışı olaylar var mı? Buna bakmamız lazım. Aziz Yıldırım “Ne şikesi, memleket meselesi” dedi. Bu hakem hatası değil, memleket meselesi. Belki bahis işi var. Seçim var, belki ülkeyi karıştırmak istiyorlar. Bu hata değil!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish