Devrim Özkan’dan Fatih Terim paylaşımı…

Devrim Özkan’dan Fatih Terim paylaşımı…

Son dönemde Galatasaray tribünlerinin dikkat çeken ismi Devrim Özkan bir organizasyonda karşılaştığı Fatih Terim’le çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı.

DEVRİM ÖZKAN FATİH TERİM’İ PAYLAŞTI

Son dönem Galatasaray taraftarları arasında maçları izleyen ve gündeme gelen Devrim Özkan organizasyon sonrası Fatih Terim’le fotoğraf çekildi. Güzel oyuncu instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa sarı-kırmızı kalp ve “Hocam” yorumu bıraktı. Paylaşımın ardından bu kareye bir çok taraftar tarafından yorum ve beğeni yapıldı.

Devrim Özkan & Fatih Terim

GALATASARAY MAÇLARINDA BOY GÖSTERİYOR

Galatasaray maçlarında boy gösteren ve sosyal medya üzerinden günlerce konuşulan Devrim Özkan, Galatasaray’ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile fotoğraf çektirdi. Özkan’ın çektirdiği bu fotoğraf sonrası Galatasaray taraftarları, sosyal medyada aşk iddialarını peş peşe dile getirmeye başladı.

Devrim Özkan

ICARDI İLE YAKIŞTIRILIYOR

Devrim Özkan, bu aşk iddialarının ardından sosyal medyay attığı her fotoğrafta İcardi ile ilgili yorumlar almaya başladı. Son attığı karelerde yine güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim, İcardi yorumlarına engel olamadı. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.