Messi ve Ronaldo’dan satranç pozu!

Messi ve Ronaldo’dan satranç pozu!

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, Louis Vuitton markası için aynı anda aynı fotoğrafı paylaştı. Fotoğraftaki satranç maçı, Carlsen ile Nakamura’nın berabere kaldığı müsabakadan alındı.

Dünya futbolunun aktif olarak en iyi 2 oyuncusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, bir moda markasının fotoğraf çekimi için bir araya geldi.

İki oyuncunun aynı anda sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraf kısa sürede büyük ilgi gördü. Fotoğraflar çok sayıda beğeni ve paylaşım alırken, oyuncuların fotoğrafta satranç oynadıkları görüntünün arkasındaki gizem de çözüldü.

Fotoğraf, Louis Vuitton markası için Annie Leibovitz tarafından çekildi.

KAMERA ARKASI

Ronaldo ve Messi’nin çekim için bir araya geldiği sanılırken fotoğrafın kamera arkası görüntüleri hayal kırıklığı yarattı. Satranç tahtasındaki dizilimin hikayesi ise dikkat çekti.

‘FOTOĞRAF YENİŞEMEMEK ÜZERİNE’

Ronaldo ve Messi’nin fotoğrafında görüntülenen karedeki satranç detayı sosyal medyada birçok kullanıcının dikkatini çekti. Fotoğraftaki maçın, satrançta ‘büyük usta’ unvanı kazanan oyuncular Magnus Carlsen ve Hikaru Nakamura’nın 2017’deki karşılaşmasından alındığı ortaya çıktı. Dünyanın aktif olarak en iyi iki satranç oyuncusunun bu maçında taraflar yenişememişti.

Fotoğraftaki an, Carlsen ve Nakamura’nın oyunundaki şu anı temsil ediyor: 

BEĞENİ SAYISI 70 MİLYONU AŞTI! REKOR…

499 milyon takipçili Cristiano Ronaldo’nun paylaştığı fotoğraf Pazar günü öğle saatlerine kadar 29 milyon beğeniyi aşarken Lionel Messi’nin 375 milyon takipçili hesabından yaptığı paylaşım ise 23 milyonun üzerinde beğeni aldı.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish