Merve Boluğur ‘kocam’ paylaşımına gelen yoruma çok kızdı!

A+
A-

DJ Mert Aydın’la dünyaevine giren Merve Boluğur, şu sıralar sosyal medya hesabından yaptığı ‘kocam’ paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel oyuncu takipçilerinden aldığı övgülerin yanında eleştirilere de maruz kalıyor. Bir takipçisinin kendisine yaptığı yoruma kızan Boluğur’un verdiği cevap gündem oldu.

Merve Boluğur ‘kocam’ paylaşımına gelen yoruma çok kızdı!

Bir süredir DJ Mert Aydın’la aşk yaşan ünlü oyuncu Merve Boluğur, bu aşkı evlilikle taçlandırdı. Yeni evli çiftten Merve Boluğur, eşiyle sosyal medyadan bol bol paylaşım yapıyor. Boluğur, sık sık “Kocam da kocam”, “Kocammm” notlu paylaşımlara imza atıyor. Ünlü isim son olarak bu paylaşımlara gelen bir yoruma kızdı.

Öyle ki son olarak aktif bir şekilde kullandığı Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap yapan ünlü isim, bir hayranının “Daha fazla ‘kocam da kocam’ içeriği gelir mi? Hastasıyım” sorusuna kayıtsız kalamayarak; “Ben de eğleniyorum, trollcülük ruhumda var” cevabını vermişti.

Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında - Magazin Haberleri - Milliyet

Boluğur yine eşiyle pozunu paylaşarak “Kocaların kocası aslan kocam. İyi ki birbirimizi bulduk el ele göz göze nice doğum günlerini kutlayalım” yazdı.

Bir takipçi ise Merve Boluğur’a “Yazık adama bu deli her gün zorlu fotoğraf çekip attırıyor” dedi. Ünlü oyuncu ise bu yoruma kızarak “Ne diyon evde kalmış haset” yanıtını verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.