Max Kruse ve eşi Dilara Kruse’ye araba şoku!

Max Kruse ve eşi Dilara Kruse’ye araba şoku!

Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan Max Kruse’nin başı dertten kurtulmuyor! Kulübü Wolfsburg’da kadro dışı bırakılan Alman futbolcunun arabası geçtiğimiz günlerde çalınmıştı. Max Kruse ve eşi Dilara Kruse ise bu olayın moral bozukluğunu Türkiye’de tatil yaparak atıyor.

Max Kruse & Dilara Kruse

LAMBORGHINI’Sİ ÇALINDI, TAHRİP EDİLİP GERİ GETİRİLDİ

Dilara Mardine ile 2021 yılının sonunda evlenen Max Kruse’nin başına geçtiğimiz günlerde ilginç bir olay geldi. Dilara Kruse’nin Youtube kanalında yayınladığı videoda ünlü çift, Almanya’da Lamborghini marka arabalarının çalındığı olayı anlattı.

Max Kruse & Dilara Kruse

Alışveriş yapmak için aracı park edip AVM’ye giren Dilara Kruse yaşadıklarını şöyle anlattı: Önce alışverişe, sonra da avukatımın yanına gittim. Döndüğümde araba yerinde yoktu. Yorulduğum için arabanın yerini yanlış hatırladığımı düşünüp aramaya başladım ama hiçbir yerde yoktu. Arabamız çalınmıştı. O anda çılgına döndüm, sinirim bozuldu ve ağlamaya başladım.

Max Kruse & Dilara Kruse

KRUSE: ÜZÜLME AŞKIM, SİGORTASI VARDI

Eşinin konuşmasını sık sık esprilerle bölen Max Kruse, olayı anlatması bittiğinde Dilara Kruse’ye dönerek; Üzülme aşkım olan oldu. Sen iyisin, biz iyiyiz. Arabanın sigortası vardı zaten.” dedi.

Max Kruse & Dilara Kruse

İKİ GÜN SONRA ARABA TAHRİP EDİLMİŞ ŞEKİLDE GERİ GELDİ

Ünlü çift, lüks arabalarının iki gün sonra iki sokak öteye geri geldiğini söyledi.

“Anladığımız kadarıyla anahtarı kopyalamışlar. İçeriden camı kırmışlar. Koltukların değişmesi gerekiyor.”

Max Kruse & Dilara Kruse

OLAYIN ŞOKUNU TÜRKİYE’DE TATİL YAPARAK ATIYORLAR

Mx Kruse – Dilara Kruse çifti, hırsızlık olayının ardından soluğu Türkiye’de aldı. İstanbul’da birkaç gün geçiren çift daha sonra Antalya’ya geçti.

Max Kruse & Dilara Kruse

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.