Türkiye’den bir Wanda Nara geçti!

Türkiye’den bir Wanda Nara geçti!

Galatasaraylı Mauro Icardi, özel hayatı ile gündeme gelen futbolcular arasında en çok konuşalan futbolcu olması ve futboldan uzak magazinsel haberlerle ön plana çıkmaya çalışan Mauro Icardi eşi Wanda Nara Galatasaray yönetimini zora sokmaya devam ediyor.

Wanda Nara & Mauro Icardi

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara gündem yaratmaya devam ediyor.

Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara’yı İstanbul’da 30 bin taraftar karşıladı. Gündeme oturan futbolcunun eşi Wanda Nara, oldukça merak edilen isimlerden.

‘FUTBOLUN EN GÜÇLÜ KADINI’

Dünya Wanda Nara’yı, Avrupa futbolunun en güçlü kadınlarından biri olarak tanıyor. Aynı zamanda eşinin menajeri de olan Wanda Nara, mankenlik mesleğine de devam ediyor.

Wanda Nara & Mauro Icardi

Wanda Nara’dan cinsel taciz itirafı

Geçtiğimiz haftalarda eşi Wanda Nara ile ayrıldığı yönündeki haberlerle manşetleri sarsan Icardı, bu sefer de Nara’nın bir televizyon programında yaptığı itiraf nedeniyle gündeme geldi.

Ülkesi Arjantin’de yayınlanan ‘Maskenin ardındaki kim?’ programında jüri üyeliği yapan Wanda Nara, geçtiğimiz aylarda programın yayınlanan bir bölümünün canlı yayınında bir itirafta bulundu.

Wanda Nara & Mauro Icardi

“İlanı aşk etti”

Wanda Nara, Osvaldo’nun stadyumdaki VIP odada kendisini etkilemeye çalıştığını ve aşkını ilan ettiğini söyledi.

Wanda Nara & Mauro Icardi

“Beni soyunma odasında sıkıştırdı”

Ünlü isim Nara, geçtiğimiz yıllarda Icardı’nin Inter’den takım arkadaşı Dani Osvaldo’nun kendisini soyunma odasında sıkıştırdığını ve asıldığını belirtti.

“Arkadaşlarım engel olmasa onu yumruklayacaktım”

Taraftarlar ise Wanda Nara’nın anlattığı olayın 2014-2015 sezonunda yaşandığını hemen tahmin etti.

Wanda Nara & Mauro Icardi

Çünkü o yıl Icardi ve Osvaldo, Icardi’nin pas vermek yerine kendisinin topa vurmak istemesi üzerine saha içinde gerginlik yaşamış, Osvaldo ise daha sonra yaptığı açıklamada “Arkadaşlarım engel olmasa onu yumruklayacaktım.” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.