Mauro Icardi ve Wanda Nara’ya İstanbul uğursuz geldi!

A+
A-
Mauro Icardi ve Wanda Nara’ya İstanbul uğursuz geldi!

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi geçtiğimiz hafta ayrıldığı Wanda Nara’yla barışmak için Arjantin’e gitti. Yıldız futbolcunun eşiyle barışmak için gittiği Arjantin’de hüsrana uğradığı ifade edildi. Mauro Icardi’nin Wanda Nara’nın korumaları tarafından dışarı atıldığı belirtildi.

Mauro Icardi & Wanda Nara

Magazin dünyasının aşklarını yakından takip ettiği Mauro Icardi ile Wanda Nara çifti geçtiğimiz hafta ayrıldı. Wanda Nara’nın ihanet iddiaları ile gündeme geldiği dönemde ikili arasındaki ayrılık nedeni bir türlü açıklanmadı.

Mauro Icardi & Wanda Nara

Mauro Icardi’nin Instagram hesabından paylaşımlar yaptıktan sonra Wanda Nara’yı barışmak için ikna edemediği ve soluğu Arjantin’de aldığı ortaya çıktı. Arjantinli yıldızın ülkesinde hüsrana uğradığı yazıldı.

Wanda Nara

Galatasaray’ın Paris Saint Germain’den kiraladığı Mauro Icardi henüz takıma adapte olamadan büyük bir şokla sarsıldı. Yıldız futbolcu ile Wanda Nara ayrıldı.

Wanda Nara’nın Instagram hesabından yaptığı açıklamayla birlikte ayrılık resmiyet kazandı.

Mauro Icardi & Wanda Nara

İHANET İDDİASI

Wanda Nara’nın ayrılık mesajının ardından magazin basını boş durmadı. Arjantin medyasında yer alan bir haberde ikilinin arasına ihanetin girdiği kaydedildi.

Wanda Nara

“ACI VERİCİ”

Wanda Nara sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ayrılık kararı aldıklarını duyurdu.

Wanda Nara

Wanda Nara paylaşımında, “Bu anı yaşamak benim için çok acı verici. Ancak, maruz kaldığım şeyler ve medyanın spekülasyonları nedeniyle fazla detay vermek istemiyorum. Açıklığa kavuşturacak başka bir şeyim yok. Bu ayrılık hakkında daha ayrıntılı bir ipucu vermeyeceğim. Lütfen sadece benim için değil, çocuklarımız için de anlayabilmenizi rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mauro Icardi & Wanda Nara

ICARDI’DEN PAYLAŞIM

Mauro Icardi kısa süre önce Instagram hesabından bir paylaşım yaptı ve Wanda Nara’yla barışma sinyali verdi. Arjantinli yıldız, Wanda Nara ile olan mesajlaşmalarını takipçileriyle paylaştı.

Mauro Icardi & Wanda Nara

Wanda Nara’nın Venezuela’lı rap yıldızı L-Gante ile bir gece kulübünde olduğu ve ayrılığın fitilini bu buluşmanın yaktığı belirtildi.

Wanda Nara

Wanda Nara’nın kendisini telefondan aradığı bir görüntüyü paylaşan Mauro Icardi, “Açayım mı, açmayayım mı” şeklinde bir anketi takipçilerine yöneltti. Mauro Icardi son olarak Wanda Nara’ya yönelik “Seni seviyorum zehirli” paylaşımında bulundu.

Mauro Icardi & Wanda Nara

WANDA NARA TAKİPTEN ÇIKTI

Mauro Icardi’nin bu davranışına rağmen Wanda Nara ayrılık kararından dönmedi. İkili sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi bıraktı. Wanda Nara, Mauro Icardi’den önceki eşi Maxi Gomez’i yeniden takibe aldı ve Maxi Gomez’in hamile olan sevgilisi için bir tebrik mesajı yayımladı.

Wanda Nara

REKLAM AMAÇLI

Arjantin basını, Mauro Icardi ve Wanda Nara’nın ayrılık kararının reklam amaçlı olduğunu ve Wanda Nara’nın markasının reklamını yapmak için böyle bir oyun oynadıklarını iddia etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish