Aleyna Tilki’den şok sözler! İç çamaşırlı pozunu paylaşmıştı…

A+
A-
Aleyna Tilki’den şok sözler! İç çamaşırlı pozunu paylaşmıştı…

Kendisine has sesiyle, şarkılarıyla, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla magazin gündemine bomba gibi düşen genç şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz gün yatakta iç çamaşırlı pozunu paylaşmıştı. Son pozuna takipçilerinden tepki gelen Tilki yaptığı açıklamasıyla şoke etti.

Aleyna Tilki

Genç yıldız “Son fotomu ‘muhafazakarlık’ adı altında eleştirenler; Hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz” dedi.

Aleyna Tilki

Şarkılarıyla, cesur iddialı pozlarıyla sık sık gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz gün iç çamaşırıyla yatakta poz vermişti. Son pozuyla takipçilerini ikiye bölen Tilki’den olay paylaşım geldi.

Aleyna Tilki

Genç şarkıcı “Son fotomu ‘muhafazakarlık’ adı altında eleştirenler; Hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz” diyerek açıklama yaptı.

Aleyna Tilki

Instagram’dan hesabından paylaştığı cesur pozlarıyla son dönemde gündeme gelen popçu Aleyna Tilki geçtiğimiz gün iç çamaşırıyla yatakta poz verdi. 

Aleyna Tilki

Takipçilerinin bir kısmında tepki gören Tilki “Son fotomu ‘muhafazakarlık’ adı altında eleştirenler; Hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz” diyerek açıklama yaptı.

Aleyna Tilki

Son dönemde O Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkılarıyla gündemde olan ve klipleriyle dikkat çeken Genç popçu Aleyna Tilki sosyal medyada iç çamaşırlı poz paylaştı.

Aleyna Tilki

3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram’dan iç çamaşırlı yatak pozunu paylaşınca tepki gören Tilki tepkiler sonrası Twitter’da bir paylaşım daha yaptı.

Aleyna Tilki

Tilki bu pozuyla ilgili gelen yorumlardan sonra şunları yazdı:

Aleyna Tilki

“Son fotomu ‘muhafazakarlık’ adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Eğer algınız bir önceki gün bir Türk kadını olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma reaksiyon veriyorsa sizin ilgi alanınız başarı değil, benim iç çamaşırımdır” dedi.

Aleyna Tilki

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.