Okan Buruk, Fenerbahçe’nin transferi Pedro hakkında konuştu!

A+
A-

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, Mustafa Muhammed’in değer kazanması için Nantes’e kiralandığı ifade etti. Buruk, Fenerbahçe’nin transfer için İstanbul’a getirdiği Joao Pedro hakkında ise ‘İsteseydik bitirebilirdik’ dedi.

Okan Buruk, Fenerbahçe’nin transferi Pedro hakkında konuştu!

Okan Buruk, “Geçen sene ortada büyük bir başarısızlık var. Hem kulüp içinde hem taraftarda genel bir mutsuzluk var. Galatasaray transferde Avrupa’dan önemli isimler getiriyor. Saha içinde tepki verecek oyuncular getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Seferovic önemli bir oyuncu”
Seferovic hakkında Okan Buruk, “Falcao gibi değil. Kiralık olarak kadromuza kattık. 3 senelik riskimiz yok. Önemli bir oyuncu. Sırtı dönük oynayabiliyor. Önde ikili oynayacağımız zaman Seferovic, orada güzel performans verecek bir isim” diye konuştu.

Mustafa Mohammed’in kiralanması
Buruk “Mohammed’i gidip değer kazanması için Nantes’a kiralık olarak gönderdik. Şu anda bir teklif gelmediği için oyuncunun tekrar değer kazanmasını istedik” şeklinde konuştu.

“Morutan ile ilgili net kararımı vermedim”
Okan Buruk “Morutan, bize iyi bir görüntü verdi. Onunla ilgili net kararımı vermedim. İsteyen takımlar var. Hazırlık maçlarında kendisini göreceğim”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.