Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı

A+
A-

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen tanıtımda Başkan Ali Koç, “Bu sezon forma satışında rekor kıracağımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları her birinin ayrı hikayesi olan formaların tanıtımında, bu sezon giyilecek 3 forma da misafirlerin beğenisine sunuldu.

Ali Koç: “Bu 19 Temmuz’u, 3 Temmuz’dan kurtulduğumuz sene olarak kutluyoruz”
Forma tanıtımında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Yeni formalarımızla buradaki enerjiyi sahaya yansıttığımızda işimiz daha kolay olacak.” dedi.

“Taraftarlarımızın sevgisi, dünyada eşi benzeri olmayan seviyede”
Çubuklu formaya dikkat çeken ve bunun her sene yapıldığını ifade eden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Her sene çubuklu formamız var. Her sene yapılan formaya değişik bir yorum getirmek de kolay değil. Bu seneki detaylar çok yerinde olmuş. 115 yıllık gurur dolu tarihimizi, Atatürk sevgisini ve Cumhuriyet’in değerlerini formalarımızda gördük. Deplasman formamız da çok güzel. Göreceksiniz bu sene Çubuklu formaya yakın bir ilgi olacak. Özellikle bu formanın kadınlarda çok güzel duracağını da düşünüyoruz.” dedi.

“Hedefimiz Şampiyonlar Ligi”
Koç, “Hedefimiz Şampiyonlar Ligi’ne katılmak ama en büyük hedef, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, bu ülkenin kuruluşunda çok önemli rolü olan Fenerbahçe’nin, hep beraber omuz omuza şampiyonluğa uzanması” diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish