İfşa edilen İtalyan kadın hakem Diana Di Meo’dan açıklama

İfşa edilen İtalyan kadın hakem Diana Di Meo’dan açıklama

İtalyan kadın hakem Diana Di Meo’nun telefonundan çalınan özel fotoğraf bilgileri internette ifşa edilmişti. Genç hakemden açıklama geldi. İşte detaylar…

Di Meo’nun telefonuna illegal şekilde ulaşan hackerlar ünlü hakemin özel video ve resimlerini çaldı. İnternet casusları bu fotoğraf ve videoları ünlü internet sitesi Reddit’te paylaştı. 

Diana Di Meo : r/İtalyan Boners

“Yapanların tespit edilip ceza almasını istiyorum”

Mynet’in haberine göre; Diana Di Meo fotoğraf ve videolarının internette ifşa edilmesinin ardından yaptığı açıklamada devlet yetkililerine seslendi, “Bakanlığı göreve çağırıyorum. Şu an için ne yapacağımı bilmiyorum. Bana destek olan binlerce kişi var hepsine teşekkür ediyorum. Bu olayları kim yaptı, hepsinin tespit edilip ceza almasını istiyorum” dedi.

Genç hakemin özel video ve fotoğrafları internette viral olurken, Di Meo’nun açıklamalarına rağmen hackerlar geri adım atmadı.

Özel fotoğrafları ifşa edilen İtalyan hakem Diana Di Meo'dan açıklama geldi  - Ajansspor.com

Aynı zamanda hukuk öğrencisi

Hakemlik dışında hukuk öğrencisi olan Diana Di meo, bir yandan hakemlik yapıp bir yandan da özel bir ofiste avukatlık yapıyor.

Özel Fotoğraflar &  Futbol Hakemi Diana Di Meo Leak videoları

Depresyon tedavisi alıyor

Videoları sızdırılınca depresyona girdiği ve tedavi almaya başladığını ifade eden Di Meo, bu olayın bir an önce çözümlenip internetten tüm fotoğraflarının silinmesini talep ediyor.

İtalyan hakem Diana Di Meo'nun özel görüntüleri ifşa oldu - Son Dakika  Futbol Haberi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish