Merve Boluğur kendini müziğe kaptırdı! dansı gündem oldu

A+
A-

Merve Boluğur, önceki akşam gittiği bir mekanda kendisini müziğin ritmine kaptırarak, dans etti.

Merve Boluğur kendini müziğe kaptırdı! dansı gündem oldu

Erkan Şen ile ilişkisini noktalayan ve ardından şarkıcı Emre Kaya ile aşk yaşamaya başladığı dedikodularını yalanlayan Merve Boluğur önceki gün bir mekana eğlenmeye gitti.

Merve Boluğur'un Instagram'ı Yakan 6 Fotoğrafı – The Geyik

Nilüfer’in “Sen Mühimsin” şarkısı eşliğinde dans eden Boluğur’un o anları arkadaşları tarafından sosyal medyada yayınlandı. Askılı ve derin dekolteli siyah bir tulum giymeyi tercih eden ünlü oyuncu, dansıyla sosyal medyada gündem oldu.

Merve Boluğur'dan seksi göbek dansı! Nefes kesti

Öte yandan Boluğur, daha önce, oyunculuktan elde ettiği tecrübelerini müzik alanına aktarmayı istediği için müzikle ilgilendiğini ve uzun dizi süreleri nedeniyle setlerden uzak durduğunu açıklamıştı.

Merve Boluğur'dan bikinili pozlar... foto galerisi - Olay

Hakkında bilinmeyenleri anlatan Boluğur, “Şarkı çalışmam var, sözlerini ben yazdım. Klibin senaryosu bana ait zaten. Çekimi yurt dışında yapmayı düşünüyoruz, güzel bir heyecan. Müziği çok seviyorum. Hem dinlemeyi hem de üretim kısmını… Şu an seçim yapmadım fakat klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, senelerin birikimi var bende.

Merve Boluğur dans etti

Müziğe çok heyecan duymaya başladım, içimde böyle bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım. Artık icraat kısmına geldim açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu. Kabul etmememin sebebi; uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi hayatımda kendime değer veren biriyim ve bu hayata bir kere geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim; kendi belirlediğim saatlerde çalışmak.” demişti.

Merve Boluğur'dan olay pozlar!

Oyuncu, “Müzik camiası sizi kolay kabullenecek mi?” sorusuna ise, “Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve destek veriyorum. Tabii bu yolda yanımda olacak insanlar var. Gerisi bende. Ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de görebilirsiniz.” şeklinde iddialı bir cevap vermişti.

Merve Boluğur'dan Bikinili Paylaşımlar! 'Su Perisi' Notu Dikkat Çekti…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.