Olimpiyat Oyunları’nda Eileen Gu dikkatleri üzerine çekti!

Olimpiyat Oyunları’nda Eileen Gu dikkatleri üzerine çekti!

ABD doğumlu olmasına rağmen 2022 Pekin Olimpiyat Oyunları‘nda Çin’i temsil eden Red Bull Sporcusu Eileen Gu güzelliğiyle dikkatleri çekerken dünyaca ünlü şirketlerin reklam yüzü olmayı başardı. Eileen Gu’nun kazancı ise dudak uçuklattı.

ABD doğumlu olmasına rağmen 2022 Pekin Olimpiyat Oyunları’nda Çin’i temsil eden 18 yaşındaki Eileen Gu, güzelliğiyle dikkatleri çekiyor.

Dünyaca ünlü reklam şirketleri de Elieen Gu’yu reklam yüzü yaptı. Gu’nun reklam başına kazancı ise dudak uçuklattı.

2022 Pekin Olimpiyat Oyunları’nın en medyatik yıldızları arasında yer alan 18 yaşındaki ABD doğumlu Red Bull Sporcusu Eileen Gu, olimpiyat oyunlarında Çin’i temsil ediyor.

Güzelliğiyle dikkat çeken 18 yaşındaki sporcu dünyaca ünlü moda devlerinin reklam yüzü olmayı başardı.

Kış olimpiyatları başlamadan önce yıldızı parlayan Eileen Gu’nun reklam başına 2 milyon sterlin kazandığı iddia ediliyor.

Eileen Gu’nun bugüne kadar reklam ve sponsorlardan yaklaşık 12 milyon sterlin kazandığı iddia ediliyor.

Pekin 2022’de Çin’i temsil etmek için ABD Takımı’ndan ayrılarak tartışmalara neden olan Kaliforniya doğumlu Gu, güzelliğinin yanı sıra başarılı bir sporcu olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Model Eileen Gu can add a gold medal at the Olympics to her resume

Kayak dünyasının en medyatik isimlerinden olan Eileen Gu, olimpiyatların ardından ABD’nin en ünlü üniversiteleri arasında yer alan Stanford’a geri dönecek ve eğitimine devam edecek.

ABD doğumlu olmasına rağmen olimpiyat oyunlarında Çin’i temsil eden Eileen Gu, annesinin Çin doğumlu olması sebebiyle bu kararı verdiğini açıklamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish