Fatih Terim’den seçim hazırlıkları! Başkan olacak mı?

07.02.2022
115
A+
A-

Galatasaray’dan sezon ortasında gönderilen Fatih Terim, olası başkanlık adaylığına dair dikkat çeken iddialar ortaya atıldı.

Fatih Terim’den seçim hazırlıkları! Başkan olacak mı?

Sezona 3 yıllık gençlik operasyonuyla başlayan Fatih Terim’li Galatasaray, Avrupa’da grubunu lider bitirse de Süper Lig’de istediğini alamadı. Terim’in öğrencileri zirve yarışından erken koptu. İstenilen sonuçların alınmamasının ardından başkan Burak Elmas’ın isteğiyle teknik direktör Fatih Terim’in görevine son verildi.

Galatasaray SK Twitter પર: "🎙️ Fatih Terim: "Siz bu işi adam akıllı  halledemiyorsunuz diye VAR geldi. Dünya masraf ettiler, onunla beraber de  halledemiyorsunuz."" / Twitter

Mart ayında Galatasaray’da yapılacak olağan genel kurul toplantısında Burak Elmas ve yönetiminin ibra edilmemesi durumda sarı-kırmızılı camia seçime gidecek. Oda TV‘nin bugün yaptığı haberde Fatih Terim’in Vadi İstanbul’da ofis açtığı ve seçim hazırlıklarına başladığı yer aldı. Aynı kaynağa göre Fatih Terim’in listesinde Ahmet Yüce, NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Timur, eski Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, iş insanı Bahattin Demirbilek ve Ali Yüce gibi isimler yer alacağı yazıldı.

Galatasaray SK on Twitter: "🎙 Fatih Terim: “Özellikle Ali Sami Yen'deki  taraftarlarımızdan bundan sonrası için bir ricam olacak. Çabuk oyuna teşvik  etmek istiyorlar ancak bu oyuncularımızı geriyor. Bazen top almak  istemiyorlar. Bazı

Spor Arena‘da yer alan habere göre ise Galatasaray efsanesi Fatih Terim, Galatasaray başkan adaylığıyla ilgili herhangi bir karar ya da tasarrufta bulunmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish