İnstagram kazançları dudak uçuklatıyor!

Instagram’da reklam başına servet kazanan Ala Tokel, Ezgi Fındık, Rachel Araz Kiresepi ve oyuncu Hande Erçel’in paylaşımlarından aldıkları ücretler dudak uçuklatıyor!

İnstagram kazançları dudak uçuklatıyor!

Instagram’da reklam başına servet kazanan Ala Tokel, Ezgi Fındık, Rachel Araz Kiresepi ve oyuncu Hande Erçel’in paylaşımlarından aldıkları ücretler dudak uçuklatıyor!

Hande Erçel

Instagram’da artık sadece influncer ve fenomenler ürün önerileri ve reklamlar ile para kazanmıyor. Mesleği oyunculuk ya da şarkıcılık olan ünlüler de aldıkları reklam ücretleriyle dudak uçuklatıyor. Son günlerde Instagram reklamlarından kazandığı parayla dudak uçuklatan Hande Erçel’in Instagram’da 2 saat içinde yaptığı 2 ayrı paylaşımdan 250 bin TL’yi cebine koyduğunun ortaya çıkması sosyal medyada gündem oldu. Öte yandan hem link vererek takipçilerine önerdikleri ürünler üzerinden para kazanan hem de reklam anlaşmaları yapan influencer ev fenomenlerin dakikalar içinde kazandıkları ücretler dudak uçuklattı.

Hande Erçel

Hande Erçel’in kazandığı astronomik rakam bile influencer’ları geçemedi: Hande Erçel, Instagram’da iki saatte iki ayrı paylaşım yapıp 250 bin TL’yi cebine koydu. Bu dudak uçuklatan kazancıyla bile Influencer’ları yakalayamadı. Ala Tokel, Rachel Araz Kiresepi ve Ezgi Fındık gibi isimlerin tek bir paylaşımdan 500 bin TL’ye varan paralar kazandığı ortaya çıktı.

Ala Tokel'i Nasıl Buluyorsunuz? Sizce Güzel mi? - ErkeklerSoruyor
Ala Tokel

Influencer’ların saniyeler içinde kazandıkları para Hande’yi solda sıfır bıraktı: Hande Erçel, Instagram’ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşım sayesinde 100; bir otomobil markasıyla yaptığı işbirliği sayesinde de 150 bin TL’yi cebine koydu. Sosyal medyayı gelir kapısı yapan Influencer’lar ise dudak uçuklatan kazançlarıyla güzel oyuncunun bu kazancını da sollayıp adeta birer holdinge dönüştü.

Ala Tokel

Paranın ‘alasını’ kazanıyorlar: Instagram’da 26.5 milyon takipçisi olan Hande Erçel’e sosyal medya kazançlarıyla fark atan Influencer’lar arasında Ala Tokel, Rachel Araz Kiresepi, Selin Yağcıoğlu ve Ezgi Fındık başı çekiyor. Bu isimler arasından öne çıkan isim ise makyaj stüdyoları zinciri bulunan Ala Tokel… 

Ala Tokel

Ala Tokel gönderi başına 200 bin, story başına 80 bin alıyor: Tek bir hikaye paylaşımı için 150, gönderi paylaşımı için de 500 bin TL’ye kadar çıkan ücretler alan fenomenler, lüks yaşantılarıyla da dikkat çekiyor. Instagram’dan elde ettiği gelir ile influencer’lar arasından sıyrılan Ala Tokel, kısa süreli aşkı Oğulcan Engin’den ayrılır ayrılmaz gönlüne basketbolcu Doruk Dora’ya kaptırmıştı.

Ezgi Fındık

Ezgi Fındık post paylaşımı başına 120 bin, hikaye başına 80 bin alıyor: 903 bin takipçisi olan Ezgi Fındık, uzun süre Dubaili şeyh Seif El Attal ile aşk yaşadı. Güzel fenomen, sevgilisinden ayrıldığı ama Dubai aşığı olup çıktı… Sık sık Dubai başta olmak üzere yurtdışı seyahatlerine çıkan ve artan döviz kurundan hiç ekilenmemişçesine alışverişler yapan Ezgi Fındık ise post paylaşımı başına 120 bin, hikaye başına 80 bin alıyor.

Ezgi Fındık : r/turkishchicks
Ezgi Fındık

Rachel Araz Kiresepi paylaşım başına 200 bin, story başına 100 bin alıyor: İş insanı Sami Kiresepi ile evli olan Rachel Araz Kiresepi ise Instagram’ın en renkli influencer’larından hatrı sayılır bir kitlesi olan, 904 bin takipçisi sayesinde Türkiye’nin en çok kazanan Influencer’ları arasında ilk 5’te yer alan rachel Araz Kiresepi Ala Tokel gibi post paylaşımı başına 200 bin, story (hikaye) başına ise 100 bin alıyor. 

Rachel Araz Kiresepi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish