Ahmet Dursun’la boşanan Asena Demirbağ sitem etti

A+
A-
Ahmet Dursun’la boşanan Asena Demirbağ sitem etti

Eski Beşiktaşlı futbolcu Ahmet Dursun’la tek celsede boşanan Asena Demirbağ’dan eski eşiyle ilgili “Keşke adam gibi biriyle evlenseydim” paylaşımı…

Kasım ayında eski futbolcu Ahmet Dursun ile tek celsede boşandığı için gözyaşlarına boğulan Asena Demirbağ, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Demirbağ, bir takipçisinin evlilikle ilgili sorusu üzerine “Keşke adam gibi biriyle evlenseydim” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Ahmet Dursun'un eşinden itiraf - Asena Demirbağ kimdir?

Bir dönem Survivor’da yarışan Ahmet Dursun, 2019 yılında kendisinden 19 yaş küçük Asena Demirbağ ile nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz sene ilk bebeklerini kucaklarına alan çift, kasım ayında tek celsede boşandı. Evliliğini kurtarmak için çaba sarf eden Demirbağ, boşandıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Tek celsede boşanan çiftin kızlarının velayeti anneye verilirken baba Dursun’un 8 bin TL nafaka ödemesine karar verildi.Şimdilerde çocuğuyla bir hayat sürdüren Demirbağ, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

“Keşke adam gibi biriyle evlenseydim diyorum”

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Asena Demirbağ, bir takipçisinin “Keşke evlenmeseydim diyor musun?” sorusuna “Keşke adam gibi biriyle evlenseydim diyorum” cevabını verdi. 

Asena Demirbağ'dan eski eşi Ahmet Dursun'a gönderme! - Bilgireis

“İnan ben de senin gibi anlam veremedim”

Demirbağ, bir başka takipçisinin “Neden ayrıldınız biz anlam veremedik” sorusuna da “İnan ben de senin gibi anlam veremedim. Düşündüm günlerce” yanıtını verdi.

Asena Demirbağ: Keşke adam gibi biriyle evlenseydim! - enBursa Haber

Boşandıktan sonra TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Asena Demirbağ, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamamıştı.

“Yarı yolda kalmış hissediyorum”

Ahmet Dursun ile tek celsede boşanan Asena Demirbağ, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak gözyaşları içinde “Yani çok üzgünüm böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim bunu daha önce de söyledim. Bazı şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü gibi değil ama kızım için böyle olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm. Ben ailemi karşıma almıştım. Ona çok inandığım için çok sevdiğim için. Yarı yolda kalmış hissediyorum” demişti.

Eski futbolcu Ahmet dursun ile yollarını ayıran Asena Demirbağ'dan  'ayrılık' açıklaması - Magazin Haberleri - Milliyet

Evliliğini kurtarmak için her şeyi yaptığını söyleyen Demirbağ, sözlerine şöyle devam etti: “Benim içim her zaman rahat. Daha sonrasında affı olmayacak şeyler oldu. İkimiz için en hayırlısı olur. Umarım en iyi şekilde babalığını yapar.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X