Başkan Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

10.01.2022
125
A+
A-

Fenerbahçe’nin 1 numarası Ali Koç, basın mensuplarıyla bir toplantı yaptı. Deneyimli futbol adamı, “1-2 haftalık süreçte hocamız belli olabilir” dedi.

Başkan Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

“1-2 haftalık süreçte hocamız belli olabilir. Virüs geçirmem hoca belirleme süremizi uzatmadı.”

“Bir takım bir teknik direktörün ayrılığının son gününe kadar hoca aramaz, ben hocamız takımın başında olduğunda başka bir hocayla görüşmem. Bizim yoğurt yiyişimiz böyle.”

Başkanımız Ali Koç'un Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda yaptığı  konuşma - Fenerbahçe Spor Kulübü

“Görüştüğümüz hoca projeyi konuşmak istiyor”
“Kimsenin sorgulamayacağı hoca hedefi varsa, bugünden yarına olmuyor. Zoom’la telefonla bitecek iş değil. Prensipte anlaşır, yüz yüze görüşürüz. Görüştüğümüz bir hoca var ki maddiyattan önce sistem ve projeyi konuşmak istiyor.

“Testim dün negatif çıktı. Yarın yurt dışı seyahatlerime başlıyorum. A-B-C hocasına göre ilerleyişimiz şekillenecek. Bazı kalibredeki isimler sezon ortasında gelmek istemiyor.

Haziranda çalışacak olan hocanın bu döneme de rehberlik etmesi gerekiyor. En uygun model şu an kafamızdaki isimlerinden biriyle anlaşıp, hazirana kadar takımı hazırlaması.”

Başkanımız Ali Koç'un YDK toplantısındaki açıklamaları - Fenerbahçe Spor  Kulübü

“Norveç’te ne kadar çok fenerli varmış”
“Önümüzdeki hafta kapsamlı bir basın toplantısı yapacağız. Bu ülke balık hafızalı bir ülke. Kimin ne yaptığını, ne iş çevirdiğini hatırlatacağız.

Sosyal medyada benim gitmem için hashtag açanları araştırdık, % 49.7’si Norveç’te çıktı…. Norveç’te ne kadar çok Fenerbahçeli varmış.”

Yılmaz Vural sözleri
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yılmaz Vural iddialarına “Yılmaz Hocayı çok severim çok iyi bir Fenerbahçelidir.” şeklinde yanıt verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish