Milli basketbolcu Bahar Çağlar ve eşine tacizci şoku!

A+
A-
Milli basketbolcu Bahar Çağlar ve eşine tacizci şoku!

Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ile eşi Avukat Emin Ökten, alacağını tahsil etmek isteyen bir şahıs tarafından taciz edildi. Çift, tatil için gittiği Trabzon’da da rahatsız edilince şikayetçi oldu.

Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar, bir holdingin grup başkan vekili olan Avukat Emin Ökten ile geçtiğimiz yıl dünyaevine girmişti. Ökten’in telefonu geçtiğimiz günlerde çaldı.

Bahar Çağlar Ökten - Resmi Web Sitesi
Bahar Çağlar

Mert Gören isimli bir iş insanı, şirketler grubundan alacağı olduğunu söyledi.

Aralarındaki ticari ilişki nedeniyle alacağını tahsil etmeye çalışan Gören, Avukat Ökten’i sürekli aramaya başladı. Avukat Ökten ise Gören’in şirketten alacağı olmadığını gördü.

Bahar Çağlar & Avukat Emin Ökten

Gören’e izah ettiğinde ise iddiaya göre bu şahıs, durumu takıntı haline getirdi.

Eşi Bahar Çağlar’la Ökten’i sürekli izleyen Gören, çifte mesaj atarak takipte olduğunu belgeliyordu.

Bahar Çağlar

Çift, haziran ayında Trabzon’a gittiğinde ise Gören tarafından Trabzon’daki evinde rahatsız edildi. İkili, bu kez sosyal medya terörüyle baş başa kaldı.

Ünlü basketbolcu adına bir internet sitesi açan Gören, burada Bahar Çağlar’ın fotoğraflarıyla rencide edici mesajlar paylaşmaya başladı.

baharcaglar09
Bahar Çağlar

Bahar Çağlar ve eşi Emin Ökten, psikolojik şiddete daha fazla dayanamayarak şikayetçi oldu.

Günaydın’da yer alan habere göre, can güvenliğinin tehlikede olduğunu ileri süren Ökten çifti, şahsın cezalandırılmasını istedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

baharcaglar09
Bahar Çağlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.