Lucy Robson sayesinde Golf’e olan ilgi artıyor

Lucy Robson sayesinde Golf’e olan ilgi artıyor

Golf güzeli Lucy Robson’ın, İnstagram hesabında yaklaşık 1 milyon takipçisi var! Golf ile ilgilenmeyenlere bile golf sporunu sevdireceğine eminiz.

Lucy Robson bir zamanlar Güney Florida Üniversitesi için golf oynamıştı, ancak kariyerini golf influencer’ına dönüştürdüğünden beri 1 milyon Instagram takipçisi kazandı. İngiliz-Amerikalı golfçü Lucy Robson dünyaya golfü sevdirme konusunda kararlı gözüküyor!

Lucy Robson

26 yaşındaki Lucy, son derece etkileyici görünümü ve çevrimiçi ortamda büyük övgüler alan hünerli atışları sayesinde ün kazandı.

Lucy Robson

Robson, golf sevgisini ilk kez Sunshine State’de keşfetti ve 2012 ve 2013 yıllarında Treasure Coast Yılın Oyuncusu seçildi. Instagram sayfasında neredeyse bir milyon takipçisi var. Bunun yerine, Robson sosyal medyaya yöneldi ve yüz binlerce hayranını memnun etmek için yeşil alanlardaki pozlarıyla golf sporunu tanıtıyor.

Lucy Robson

Güzel oyuncunun, aynı zamanda modellik yaptığı FashionNova da dahil olmak üzere dünyanın en büyük moda markalarından bazılarıyla çalışıyor.

Lucy Robson

Robson’ın ayrıca Swagg Golf Company ve Bang Energy’den sponsorluk aldı ve Ulusal Karbonara Günü’nü kutlamak için makarna markası De Cecco ile birlikte çalıştı.

Lucy Robson

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Veli izmir dedi ki:

    Lucy Robson için golf e başlayabilirim

  2. Ergen89 dedi ki:

    Lucy Robson golf bizim ata sporumuz zaten dedem hep golf oynardı benim