Simge, Hande ve Sabri geceye damga vurdu

Simge, Hande ve Sabri geceye damga vurdu

Galatasaray’ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu ve Eczacıbaşı Dynavit forması giyen milli voleybolcular Simge Aköz ve Hande Baladın, TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına performanslarıyla damga vurdu.

Simge Aköz & Hande Baladın

Yılbaşı akşamlarının klasikleşen programı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, dün akşam en çok izlenen programlardan oldu. Her sene olduğu gibi bu sene de spor camiasından isimler performanslarını sergiledi.

Hande Baladın Red Bull sporcusu oldu - Voleybol Spor Haberleri
Hande Baladın

Sabri Sarıoğlu, Neşet Ertaş’ın ‘Bahça Duvarından Aştım’ türküsünü seslendirdi. Performansını sergilerken jüride bulunan Ebru Gündeş, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç’u coşturan Sarıoğlu, jüriyle birlikte oynamayı da ihmal etmedi.

Simge Aköz Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı? - FenoReporter
Simge Aköz

Sabri Sarıoğlu performansı hakkında; “Yıllarca tribünler önünde, televizyondaki insanların karşısında maça çıkma heyecanını yaşadım. Bugün de çok heyecanlıyım. Burası başkaymış. Daha arabesk bir parça seçmek istedim ama 2021 zaten çok zorlu geçti, biraz eğlenelim dedim. Sizi de oynarken görmediğim için aranıza indim. Arkadan izledim, ölüm grubuna düşmüş gibi hissettim kendimi.” ifadelerini kullandı.

Sabri Sarıoğlu, jüriler arasında ise Oğuzhan Koç’un takımına girmeyi tercih etti.

Sabri Sarıoğlu

Eczacıbaşı Dynavit forması giyen ve Kadın Voleybol Milli Takımımızın başarılı oyuncularından olan Simge Aköz ve Hande Baladın ise gecenin en çok konuşulan performansına imza attı.

Sahneye beraber gelen ikili, Sezen Aksu’nun ‘Uslanmıyor Bu’ isimli şarkısını seslendirdi.

Fatih Terim, Sabri Sarıoğlu'nun Transferine Onay Verdi | 90min
Sabri Sarıoğlu

Simge Aköz’ü daha önce de katıldığı bazı yayınlarda şarkı söylediği ve sesinin güzel olduğu biliniyordu. Milli sporcular, performanslarının ardından jüriden ayakta alkış aldı.

Beyazıt Öztürk, performans sonrası Simge Aköz ve Hande Baladın için; “Şarkı harikaydı. Ben seyircimizden bir şey isteyeceğim, bu kızlar, dünya voleybolunda Türkiye’yi çok iyi tanıttılar. Onlara büyük bir alkış rica ediyorum. Gururumuzsunuz.” ifadelerini kullandı.

Milli voleybolcular Simge Aköz ve Hande Baladın, Beyazıt Öztürk’ün takımına gitmeyi tercih etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sabri dedi ki:

    Simge Aköz ve Hande Baladın ayrılmaz ikili hiç ayrılmasalar keşke

EnglishTurkish