Kadın spor muhabiri Greta Beccaglia tacize uğradı!

Kadın spor muhabiri Greta Beccaglia tacize uğradı!

İtalya’da Empoli-Fiorentina maçı sonrasında stadyum çıkışında canlı yayın yapan muhabir Greta Beccaglia, taraftarların fiziksel ve sözlü tacizine uğradı.

Kadın spor muhabiri Greta Beccaglia tacize uğradı!

Empoli kentinde Empoli-Fiorentina maçının oynandığı Carlo Castellani Stadyumu’ndan canlı yayın yapan Toscan TV muhabiri Greta Beccaglia, maç çıkışı taraftarların fiziksel ve sözlü tacizine uğradı.

Kadın spor muhabiri Greta Beccaglia tacize uğradı!

Beccaglia, canlı yayın sırasında bir taraftarın fiziksel olarak tacizinin ardından başka bir taraftarın ise mikrofonu alması ile sözlü tacizine uğradı.

Greta Beccaglia

ŞİKAYETÇİ OLDU

Taraftar daha sonra kameraya el hareketi yaparak olay yerinden ayrıldı. Beccaglia, olayın ardından bugün tacizci hakkında şikayetçi oldu.

greta beccaglia - tag24.it
Greta Beccaglia

Floransa polisi, 45 yaşındaki tacizci Empoli taraftarını görüntülerden tespit ederek gözaltına aldı. Ancona şehrinde ikamet ettiği belirlenen ancak adı açıklanmayan taraftar cinsel tacizle suçlanıyor.

Kadın muhabir canlı yayında cinsel saldırıya uğradı
Greta Beccaglia

Greta Beccaglia, basına verdiği demeçte olay nedeniyle çok üzgün ve şaşkın olduğunu ifade ederek, en çok çevredeki insanların tepkisizliğinden etkilendiğini dile getirdi.

Greta Beccaglia

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ

İtalya Spor Bakanı Yardımcısı Valentina Vezzali yaptığı açıklamada, gazeteci Beccaglia ile hem bir kadın hem de temsil ettiği kurum olarak dayanışma içinde olduğunu vurgulayarak, tacize sessiz kalan diğer taraftarlara tepki gösterdi.

Il caso della giornalista Greta Beccaglia: la violenza non è una burla -  Salerno News 24
Greta Beccaglia

Toskana Basın Derneği ve Toskana Spor Gazetecileri Grubu Ussi tarafından yapılan açıklamalarda ise, kadın gazeteciye yapılan taciz kınanarak, dava açılması halinde duruşmaya müşteki olarak katılma kararı alındığı duyuruldu.

Greta Beccaglia: chi è la giornalista molestata in diretta? Età, foto,  video, Instagram - DonnaPOP
Greta Beccaglia

Canlı yayın sırasında stüdyodaki sunucu Giorgio Micheletti’nin Beccaglia’ya tacize uğradığı anlarda sinirlenmemesini ve üzülmemesini söylemesi ise sosyal medya kullanıcıları tarafından sert bir dille eleştirildi.

Greta Beccaglia

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zaza dedi ki:

    Greta Beccaglia gibi italyan sunucular kendilerini bir şekilde konuşturuyorlar

tr Turkish
X