Melisa Döngel’den Fenerbahçeli Jose Sosa açıklaması!

Melisa Döngel’den Fenerbahçeli Jose Sosa açıklaması!

Fenerbahçe forması giyen Jose Sosa ile aşk yaşadığı öne sürülen Melisa Döngel, dedikodulara ilişkin açıklama yaptı.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU 

Fenerbahçe’nin Arjantinli yıldızı Jose Sosa ile aynı mekanda eğlenmesinin ardından ismi aşk dedikodularına karışan Melisa Döngel sessizliğini bozdu.

Melisa Döngel

JOSE SOSA İLE AYNI MEKANDA EĞLENMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Deniz Şahin ile ilişkisine nokta koyan ve daha sonra Fenerbahçeli Jose Sosa ile aşk yaşadığı öne sürülen Melisa Döngel, dedikodularla ilgili açıklama yaptı.

Melisa Döngel

DEDİKODULARI YALANLADI 

Katıldığı bir davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Melisa Döngel, Jose Sosa ile bir arkadaş ortamında çalıştığını doğruladı ancak aralarında ilişki olduğu söylentilerini net bir dille yalanladı.

Melisa Döngel'in Babası Tarafından İstismar Edildiği Ortaya Çıktı
Melisa Döngel

“SADECE ARKADAŞIZ” 

Takvim’de yer alan habere göre; kalbinin boş olduğunu ve şu an için kariyerine odaklandığını ifade eden güzel oyuncu, “Fenerbahçe’nin maçlarına sık sık gidiyorum. Jose Sosa ile daha önce bir arkadaş ortamında tanışmıştık. O gece de mekanda denk geldik. Kendisi benim arkadaşım” dedi.

Melisa Döngel

Melisa Döngel, Nisan 2021’de “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Melisa Döngel, 2021 | Tarz moda, Moda, Kadın
Melisa Döngel

22 yaşındaki güzel, bu sözlerden bir hafta sonra ise Antalyalı turizmci Deniz Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yazı beraber geçiren sevgililerin ayrıldığı iddia edilmişti.

18 idee su Melisa Dongel | foto, idee
Melisa Döngel

Geçtiğimiz haftalarda Bebek’te arkadaşlarıyla kahvaltı yapan ve mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, hakkında çıkan ‘ayrılık’ dedikodularını doğrulamıştı.

Melisa Döngel, “Her ilişki gibi toksik bir hale geldi. Ayrılmamız gerekti. Ama arkadaşlığımız baki” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish