Ünlü basketbolcu Selin Ciğerci ile aşk iddiasına cevap verdi

A+
A-
Ünlü basketbolcu Selin Ciğerci ile aşk iddiasına cevap verdi

Futbolcu eşi Gökhan Çıra’dan boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin yeni bir aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ciğerci bu iddiaları doğrulamıştı. Selin Ciğerci’nin yeni sevgilisinin basketbolcu Metecan James Birsen olduğu iddia edilirken, genç basketbolcu konu hakkında açıklama yaptı.

Gecelikle kar pozu veren Selin Ciğerci sosyal medyayı salladı! | GAZETE  VATAN GALERİ
selin ciğerci – gökhan çıra

Selin Ciğerci’nin ünlü bir basketbolcu ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti.

Posta’nın ulaştığı Selin Ciğerci, “Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok” diyerek haberleri doğrulamıştı.

Metecan James Birsen

“Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz” diye de eklemişti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, o basketbolcunun Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafından İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen olduğunu açıklamıştı.

selin ciğerci

Basketbolcu Metecan Birsen yalanladı

Genç basketbolcu Metecan James Birsen, hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medya hesabından bir gönderi paylaşarak yalanladı.

Basketball Champions League 2020-21
Metecan James Birsen

Başarılı Basketbolcu, “Bugün hakkımda çıkan ve birçok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.”

Selin Ciğerci'den 1,5 milyonluk poz!
selin ciğerci

“Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır.”

“Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip yalan haberleri üreten kişiler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyorum”

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatıyla Kadın Olan Selin Ciğerci, Diyarbekirsporlu  Futbolcu ile Aşk Yaşıyor - Son Dakika Magazin
selin ciğerci

“Bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum” dedi.

Bu yalanlama sonrası Selin Ciğerci’den henüz bir açıklama gelmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.