Otel skandalına karışan Manchester City’den Phil Foden’den mesajlar!

A+
A-
Otel skandalına karışan Manchester City’den Phil Foden’den mesajlar!

Manchester City’den Phil Foden mesajları otel skandalında kız arkadaşını ortaya çıkardı

Milli takım arkadaşı Mason’ın takımı dışında Phil Fodé’nin kız arkadaşından habersiz bir şekilde başka bir kızı da Greenwood için Türkiye maçından önce bir ilişki kurmaya çalıştığı ortaya çıktı iki kız arkadaş da anlaşamadılar.

Shamed footballer Phil Foden tried to meet another woman behind  girlfriend's back while on England duty

Olayla ilgili yorum yapmayan Phil Foden sessizliğini koruyor.

Makyaj uzmanı Lucy Jones, kendisine snapchat üzerinden gönderilen “Otelde görüşmek için sabırsızlanıyorum” mesajını paylaşarak, Foden’in kendisine mesaj attığını ve ardından kendisiyle görüştükten sonra otele davet ettiğini söyledi.

England star Phil Foden became dad at 18 with childhood sweetheart Rebecca  Cooke and bought parents a £2million mansion

Türkiye ile İngiltere U21

İngiliz futbolcu, geçtiğimiz yıl Eylül ayında Türkiye ile İngiltere U21 arasında oynanan maçtan önce attığı mesajlarla, Phil ile tanışmak için biraz sonra konuşmaya başladıkları için kendisi İtalya’da bir restoran kurdu, ancak arkadaşlarıyla buluşmaya hazırlanırken ve bir oğlu olduğunu öğrendiğini, ilişkisini sonlandırdığını söyledi.

Shamed footballer Phil Foden tried to meet another woman behind  girlfriend's back while on England duty
Lucy Jones

“BANA İÇ GİYİM FOTOĞRAFLARINI GÖNDERDİ”

Lucky Jones, Manchester City’de forma giyen bir futbolcunun kendisine her zaman iltifat etmesini ve hatta bazen iç çamaşırı ve pijama ile fotoğraflarını göndermesini beğendiğini ancak Phil’in kendisine yalan söylediğini öğrenince her şeyi bitirdiğini söyledi.

Yine de Lucy, Foden’ın bir sevgilisi olduğunu ve ondan bir çocuğu olduğunu öğrendiğinde randevuyu geri çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.