En zengin kadınlarından biri olan Kylie Jenner yine hamile

A+
A-
En zengin kadınlarından biri olan Kylie Jenner yine hamile

Dünyanın 30 yaşın altında en zengin kadınlarından biri olan Kylie Jenner’ın ikinci kez hamile olduğu ileri sürüldü. ABD basınında birçok kaynakta yer alan haberlere göre, kendi kurduğu kozmetik markası sayesinde dolar milyarderi olan 24 yaşındaki Jenner ile önce ayrıldığı sonra da barıştığı rap’çi Travis Scott ikinci bebeklerini bekliyor. Çiftin, üç yaşında Stormi adında bir kızı bulunuyor.

Dünyaca Ünlü Yıldız Kylie Jenner, 21'inci Doğum Günü Kutlamasında Tarzıyla  Göz Doldurdu - Haberler Magazin

İLK HAMİLELİĞİNDE SUSKUNLUĞA GÖMÜLMÜŞTÜ
İlk bebeğine hamileyken büyük bir sessizliğe gömülen, doğum yaptıktan sonra ortaya çıkan Kylie Jenner ise yine aynı taktiği uyguluyor. Geçen hafta 24’üncü doğum gününü kutlayan Jenner, sosyal medyada bu konuda birkaç fotoğrafı dışında hiçbir paylaşım yapmadı. Geçmiş yıllarda ise yeni yaşına girerken düzenlenen partilerden bol bol paylaşım yapardı.  Onu yakından takip edenler, Kylie Jenner’ın hayatının hemen hemen her anını sosyal medyada paylaştığını biliyor. Jenner, Stormi’ye hamileyken de aynı yöntemi uygulamış ve son ana kadar ne kendisi ne de bebek hakkında bir haber vermişti.

Kylie Jenner stiliyle modaya öncülük ediyor! - Moda haberleri

AYRILIP BARIŞTILAR
Kylie Jenner ile Travis Scott, uzun bir birlikteliğin ardından yollarını ayırmıştı. Fakat çift sonra tekrar görüşmeye başladı. Önceleri bunun kızları Stormi’nin hatırına olduğu söylense de ikili arasındaki buzlar eridi ve beraberlikleri yeniden başladı.

Kylie Jenner Sets Trends in Manicure Again | Ukraine Gate

AÇIK İLİŞKİ İDDİALARINA YALANLAMA
Geçtiğimiz mayıs ayında Kylie Jenner ile 29 yaşındaki Travis Scott’ın “açık ilişki” yaşadığı iddia edilmişti. Fakat, çift bu iddiayı yalanladı. Kylie Jenner ile rap’çi Travis Scott, son günlerde sık sık birlikte çıktıkları gezintilerde görülüyordu. Jenner ile Scott, son olarak 3 yaşındaki kızları Stormi ile Disneyland’e yaptıkları gezintide görüntülenmişlerdi. Jenner ve Scott, rap’çinin doğum gününü de birlikte kutlamıştı. Son günlerde Kylie Jenner ile Travis Scott, birlikte birçok yere de gittiler. Jenner da sosyal medya sayfasından bu gezilerle ilgili paylaşımlar yaptı.

Kylie Jenner, iç çamaşırsız pozuyla olay oldu! | Magazin Haberleri

NE KADAR MUTLU OLDUKLARINI ANLATMIŞLARDI
Kylie Jenner “Aşk hayatlarının, kızları Stormi’nin doğumundan sonra çok daha iyi bir hale geldiği” söyledi. Travis Scott, dergi için yaptığı röportajda “Birçok insan dünyaya gelen bir bebeğin çiftlerin cinsel hayatlarını yaraladığını iddia eder. Ama ben bizim deneyimimizde bunun tam tersini hissediyorum” dedi. Jenner da buna “Evet, biz kesinlikle bu dedikodunun yanlış olduğunun kanıtıyız” karşılığını verdi.

Kylie Jenner Pink Bikini on Her Birthday Yacht in Italy 2019 | POPSUGAR  Fashion

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish