Neymar’ın aşk hayatı da futbolculuğu kadar hızlı

A+
A-
Neymar’ın aşk hayatı da futbolculuğu kadar hızlı

Fransız devi Paris Saint Germain’in Brezilyalı yıldızı Neymar, futbolda olduğu kadar aşk hayatıyla da adından oldukça söz ettiriyor.

İşte Neymar yaşadığı aşklar…

Carolina Dantas (@cadantasdl) | Twitter

CAROLİNA DANTAS

Şimdilerde bir sosyal medya fenomeni olan Carolina Dantas, Neymar’ın ilk aşkıydı. Brezilyalı futbolcu, Dantas ile 2010 yılında Santos’ta oynarken aşk yaşamaya başladı ve birliktelikleri 1 yıl sürdü. Neymar’ın bu ilişkisinden Davi adında bir çocuğu bulunuyor. Ayrılmalarına rağmen arkadaş kalabilen ikili çocuklarını birlikte büyüttüler.

BARBARA EVANS

Neymar, Carolina ile ayrıldıktan sonra Playboy kapak modeli Barbara Evans ile kısa bir ilişki yaşadı. Birliktelikleri sadece 2 ay sürdü. Evans, Neymar ile tanıştıktan sonra ülkesi Brezilya’da birçok realite TV şovunda görünerek ünlendi.

Neymar, futbolda olduğu kadar aşk hayatında da hızlı

PATRICIA JORDANE

29 yaşındaki futbolcunun Patricia Jordan ile yaşadığı aşk en çok ses getirenlerden biri oldu. 2013 yılında Playboy modeli ile aşk yaşayan Neymar, Jordane’nın verdiği poz nedeniyle Playboy ile mahkemelik oldu. Patricia Jordan derginin ön kapağında ‘Neymar’ı büyüleyen esmer’ manşetiyle poz verdi. Bunu üzerine yıldız futbolcu, Playboy’u isminin kullanılması ve hakaret nedeniyle mahkemeye götürdü ve yayın hızla askıya alındı.

Bruna Marquezine faz selfie no espelho e exibe abdômen sarado: “Que corpo!”  – Seu Bairro Hoje

BRUNA MARQUEZINE

Bruno Marquezşne aşkı Neymar’ın en uzun süre devam eden ilişkisi oldu. Rio Karnavalında tanışan çift bir barışık bir küs şekilde 2021-2017 yılları arasına 5 yıl ilişki yaşadı. Ancak Neymar’ın bu ilişki süresi içerisinde başka kişilerle de adı sık sık basına yansıdı.

Natalia Barulich | GAZETE VATAN GALERİ

NATALIA BARULICH

Neymar’ın adı son olarak 2020 yılında ünlü model Natalia Barulich ile anıldı. Kolombiyalı şarkıcı Maluma’nın doğum günü partisinde tanışan çift kısa süre sonra ilişki yaşamaya başladılar. Barulich’in Neymar’dan önce Maluma’nın sevgilisi olması Kolombiyalı şarkıcı ile Neymar’ın arasının açılmasına neden olmuştu. Neymar-Barulich çifti daha sonra yollarını ayırma kararı aldı. 

İşte Neymar’ın diğer eski sevgililleri…

Iced'Diamonds on Twitter: "Another #russia2018 highlight - Sexy brasil and Jhenny  Andrade #jhennyandrade #bra @jhennyUFC… "

JHENNY ANDRADE

Neymar, futbolda olduğu kadar aşk hayatında da hızlı

LARYSSA OLIVEIRA

Gabriella Lenzi - Imgur

GABRIELLA LENZI

Neymar'ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, ölüm tehditleri alıyor! - Spor  Magazin Haberleri - Sayfa 4

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X