Burak Elmas “Galatasaray’ı birleştirmek istiyoruz”

A+
A-
Burak Elmas “Galatasaray’ı birleştirmek istiyoruz”

Galatasaray SK Başkanı Burak Elmas, Yönetim Kurulu ve beraberindeki heyet ile yaptığı Anıtkabir ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Futbol takımı ve transfer süreci ile ilgili gelen soru üzerine Başkan Burak Elmas, “Bu sene ve önümüzdeki senenin transfer planlarında hocamızla görüşmeye başladık. Bu süreç hızlı bir süreçtir. Bu süreci hocamıza birlikte görüşerek, birçok opsiyonu değerlendirerek devam edeceğiz. Bunun dışında geldiğimizde karşılaştığımız birtakım önemli sorunlar var. Onları çözmeye çalışıyoruz. Hem transfer yapabilmek için hem de UEFA’da borçsuzluk yazısı alabilmek için maalesef çok ciddi bir rakam var. Onu da önümüzdeki günlerde halledeceğiz. Ondan sonra hem PSV maçını hem de önümüzdeki senenin sezonuna hızlı bir şekilde hazırlanacağız.” diye konuştu.

“ŞİKAYET ETMEYE DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETMEYE GELDİK”

Mali tablonun beklenildiği gibi olup olmadığı hakkında gelen soruya yanıt veren Başkan Burak Elmas, “Biz buraya şikayet etmeye değil çözüm üretmeye geldik. Galatasaray’ı birleştirmek istiyoruz. Burada şikayet edip insanları kırmaktan ziyade sorunları tespit edip sorunları çözmenin, Galatasaray’ın birleşmesi ve geleceği için daha iyi olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X