2021-2022 Sezonu Süper Lig Harcama Limitleri belirlendi

2021-2022 Sezonu Süper Lig Harcama Limitleri belirlendi

Kulüp Lisans Kurulu 2021-2022 Sezonu Süper Lig Takım Harcama Limitleri’ni belirledi.

9 Haziran 2021 tarihinde yürürlüğe giren Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nın 89. Maddesi kapsamında, Ek XII’de yer alan usullerle belirlenen Süper Lig Takım Harcama Limitleri şu şekilde hesaplandı:

2021 / 2022 SEZONU TAKIM HARCAMA LİMİTLERİ

Takım Harcama%25 Sapma
TakımlarLimiti TLDahil Tutar TL
1.BEŞİKTAŞ A.Ş.309.158.217386.447.771
2.GALATASARAY A.Ş.437.480.550546.850.687
3.FENERBAHÇE A.Ş.397.640.264497.050.330
4.TRABZONSPOR A.Ş.219.655.520274.569.400
5.DEMİR GRUP SİVASSPOR131.122.375163.902.969
6.AKATAŞ HATAYSPOR146.975.555183.719.443
7.AYTEMİZ ALANYASPOR116.625.336145.781.670
8.FATİH KARAGÜMRÜK106.123.422132.654.278
9.GAZİANTEP FUTBOL A.Ş.139.605.238174.506.547
10.GÖZTEPE A.Ş.110.545.038138.181.297
11.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR92.003.321115.004.151
12.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK156.356.325195.445.406
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.186.906.816233.633.520
14.KASIMPAŞA A.Ş.90.113.696112.642.119
15.HELENEX YENİ MALATYASPOR92.272.842115.341.052
16.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR90.995.854113.744.817
17.HES KABLO KAYSERİSPOR81.102.954101.378.693
18.ADANA DEMİRSPOR A.Ş.116.218.789145.273.486
19.GTZ GİRESUNSPOR116.218.789145.273.486
20.ALTAY116.218.789145.273.486
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X