Tuvana Türkay isyan etti: Mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim!

A+
A-

Tuvana Türkay, bir sosyal medya hesabından kendisi hakkında yapılan paylaşıma isyan etti. Estetiksiz fotoğraflarının yayınladığı gönderide kullanılan ifadeler ünlü oyuncuyu adeta çileden çıkardı. Türkay, “Burnum dışında en ufak bir estetik müdahale varsa, ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim” dedi

Tuvana Türkay isyan etti: Mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim!

Tuvana Türkay, bir sosyal medya hesabından kendisi hakkında yapılan paylaşıma isyan etti. Estetiksiz fotoğraflarının yayınladığı gönderide kullanılan ifadeler ünlü oyuncuyu adeta çileden çıkardı. Türkay, “Burnum dışında en ufak bir estetik müdahale varsa, ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim” dedi.

Tuvana Türkay'ın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı: 16 gündür evdeyim

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, estetiksiz fotoğrafını yayınlanan bir sosyal medya hesabındaki yoruma tepki gösterdi. Türkay ayrıca, Onur Tuna ile başrolünü paylaştığı ‘Ağır Romantik’ filminin gala gecesinde yaşanan ‘gaf’ olayıyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tuvana Türkay, estetikli paylaşıma isyan etti

Twitter’da, “Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetik güzellerimizden Tuvan Türkay” diye paylaşılan fotoğraflara, ünlü oyuncu sessiz kalmadı. Türkay, “Burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim.” dedi.

Tuvana Türkay'dan estetik açıklaması: Mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim -  eReferans

“BENİMLE ARTIK UĞRAŞMAYIN!”

30 yaşındaki oyuncu, “Densiz gaf(ları). Sözüm ona amacınız ‘tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar harika bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin arkasındaki gerçekliği göstermektir’ demişsiniz. Ama densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları adı altında kişisel bir hakarete dönüştürmüşsünüz. 19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim… Burnumu yaptırdığımı çocuk gibi sevinerek röportajımda kendim dile getirmiştim. Neden hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim. Aradan geçmiş 11 yıl! E yeter be kardeşim! Bir de sayfa sahibinin de gerçekten doktor olması! Size gelip işlem yaptırsak en çok bizi mi kayıracaktınız. Şu gaf dediğiniz konuya gelirsek. Defalarca oyuncu arkadaşımla alakalı olmadığı zaten açıklandı. İnanmak istemediniz. O sette dönen şantajları, berbat olayları illa açık mı edeyim. Oyuncu arkadaşımın rencide olmaması adına ve emek veren arkadaşlarımın hatırına susuyorum. Benimle artık uğraşmayın rica edeceğim.” ifadelerini kullandı.

Tuvana Türkay; 'Coronayı atlattım' | Karadeniz Gazetesi

NELER OLMUŞTU?

Geçtiğimiz yıl şubat ayında ‘Ağır Romantik’ filminin galası yapılmış, Onur Tuna’nın, “Çekimlerde çok eğlendik” açıklamasının ardından mikrofonların çevrildiği Tuvana Türkay “Çok eğlendik klişelerine girmeyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel oyuncu Tuvana Türkay'dan aşk kokan paylaşım

“KUSUR GÖRENİNDİR”

Türkay, hakkında çıkan “Galada büyük gaf” başlıklı haberlerle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu, “Röportaja çıkmadan, içeride bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle gülüp, eğlendik. En az çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında ‘Biz çekerken çok eğlendik’ denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın. Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim ‘Eğlenerek çektik’ diyor. Dolayısıyla; kusur, görenindir.” demişti.

Onur Tuna ise çıkan haberlerle ilgili sessizliğini korudu.

Kadraj Magazin on Twitter: "Ünlü oyuncu Tuvana Türkay'dan karın kas  şovu...… "

TUVANA TÜRKAY HAKKINDA

3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da doğan Tuvana Türkay, üniversite eğitimi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde tamamladı. 2009’da yayınlanmaya başlayan ‘Ayrılık’ dizisinde ‘Kevok’, 2011-2012 yıllarında ise ‘Yer Gök Aşk’ dizisinde ‘Bade Palalı’ karakterini canlandırmıştır.

Snob Magazin on Twitter: "📍Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, saçlarına kaynak  yaptırdı. Türkay'ın bu tarzı takipçilerini ikiye böldü. #tuvanatürkay… "

2014-2015 yılında ‘Kara Para Aşk’ dizisinde ise ‘Bahar Çınar’ karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan ‘Ara Ne Olursun’ isimli şarkıyı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Türkay, daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde “Tuana” şarkısını coverlamıştır. Ayrıca şarkı sözü yazmakta ve beste de yapmaktadır.

Tuvana Türkay'ın renkli saç örgüsü Türkiye'de yeni bir trend oluşturur mu?  | Nedenben

Türkay, ‘Yasak Elma’ ve ‘Kağıt Ev’ adlı dizilerde rol aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X