Galatasaray yönetimi “Mayıslar bizimdir”

A+
A-
Galatasaray yönetimi “Mayıslar bizimdir”

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcı Yusuf Günay ve Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Maruf Güneş, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Sözlerine çok mutlu olduğunu söyleyerek başlayan Abdurrahim Albayrak, “Bu sezon çok acılar çektik, çok eleştirildik. Yerden yere vurulduk haksız yere; ama hiç yılmadık, hep çalıştık hep çalıştık. ‘Mayıslar bizim’ dedik ve işte mayıs ayındayız. Geçtiğimiz hafta Beşiktaş maçında muhteşem bir Galatasaray vardı. Bugün Denizli’de Denizlispor’un inanılmaz bir direnci vardı ama aslanlarımız çok iyi mücadele ettiler ve üç puanı aldık. Çok sevinçliyiz, mutluyuz. Cumartesi günü Allah’ın izni ile inşallah o mutlu geceyi yaşarız. Camiamıza bir şampiyonluk daha armağan ederiz. Galatasaray camiası bir olursa, birlik olursa başaramayacağı bir şey yoktur bunu kimse unutmasın. Hep beraber olalım, bir olalım. İnsanlar bizi kıskansın. Bu kadar çileye rağmen, bu kadar sıkıntıya rağmen şu anda averajla ikinciyiz. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu akşam camiamız huzur, mutluluk ve neşe içerisinde uyusunlar. Yarın inşallah hepimiz birbirimizi tebrik ederiz. Bütün camiamıza sevgiler, saygılar sunuyorum.

Maçı Maruf Bey ile beraber birbirimize sarılarak izledik. Muhteşem ve tarifi olmayan bir gündü. Allah herkese böyle güzel günleri yaşamayı nasip eylesin. Hakikaten çok büyük haksızlıklara uğradık, inanılmaz eleştirilere maruz kaldık ama gece gündüz durmadan çalıştık. Bugün buraya gelmeden önce de futbolcularımıza moral olsun diye de ödemelerini yaparak geldik. Biz hep onları düşündük. Hep teknik heyetimizin, hep futbolcularımızın yanında olduk. Bu arada hocamızı da tebrik ediyorum. İki haftada inanılmaz bir oyun sergileyen oyuncularımızı ve Fatih hocamızı tebrik ediyorum. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tarihi bir gece yaşadıklarını belirten Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise şu ifadeleri kullandı:

“Tarihi bir gece. Çok büyük bir mutluluk yaşıyoruz. 3,5 yıl gerçekten başta Başkanımız Mustafa Cengiz, ikinci başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz çok özverili çalıştık. Hiçbir sorumluluktan kaçmadık. Galatasaray için her türlü yapılması gereken fedakarlıkları yaptık. Son dönem biz çok üzüldük, çok eleştirildik. Haksız yere eleştirildik ama hiçbir zaman ümidimizi yitirmedik. Bugün buraya gerçekten büyük bir inançla geldik. Öğlen saatlerinde gelmiştik akşama kadar içimizde bir heyecan vardı. Böyle bir sonucu hissederek burada bulunduk. Galatasaray, Türkiye’nin en büyük camiası. Galatasaray futbol takımı da Türkiye’nin en büyük futbol takımı. Başarıyı hak ediyor. Son bir maç var. Bu şekilde bir final Galatasaray’a yakışırdı. Taraftarımızın, camiamızın dediği gibi mayısların bizim olduğunu, Galatasaray’ın olduğunu bir kez daha gördük. Bu akşamki başarıdan dolayı hocamızı da kutluyorum. O da aslında baskı ve eleştiri altında çalışmalarını yürüttü, takımımız da öyle… Başkanımızın rahatsızlığı ve rahatsızlığına rağmen özverili çalışmaları, ikinci başkanımızın geceli gündüzlü bu işe emek vermesi… Bütün arkadaşlarımız burada. Maruf her maçta bizimle birlikte… Şahsım adına burada görevimiz Galatasaray takımının başarısıyla sona ersin, böyle bir mutluluğu yaşayalım istiyorum. İnşallah bu mutluluk bize nasip olacak. Camiamıza mutluluklar diliyorum ve bu mutluluğu hep beraber yaşayalım istiyorum.”

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Maruf Güneş de “Birinci hafta Gaziantep ile başladı. İnşallah 42. hafta Yeni Malatya maçıyla mutlu sona ulaşacağız. Mayıslar bizimdir. Tüm futbolcu kardeşlerimin, hocamın alnından öpüyorum. Böyle bir yönetimin parçası olmaktan gurur duyuyorum. Başta başkanımız, ikinci başkanımız ve başkan yardımcılarımız… Galatasaray her şeyin en iyisine layık. İnşallah 23. şampiyonluğumuzu alıp beşinci yıldıza iki şampiyonluğumuz kalacak.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X