Fatih Terim’den adeta başkanlık konuşması!

Fatih Terim’den adeta başkanlık konuşması!

Teknik direktör Fatih Terim, basın toplantısında ise şu ifadeleri kullandı: 

Eğer 50 senelik bir kariyer oluşturmuş ve bunu da birçok başarıyla inşa etmişseniz, dostlarınız ve sizi sevenler olacağı gibi, tökezlediğiniz anda size muhalif insanlar da çıkacaktır karşınıza. 

Benim menfaatim, hiçbir zaman karakterimin önüne geçmedi. Hayatıma giren herkesin parolası sevgi oldu. Kimseyi kimseye işaret etmedim, kimseden de kendim için bir şey istemedim. Bunun için çok da imkânım olmasına rağmen. O yüzden buradan bir defo aramak isteyenler her zaman hüsran yaşadı. Rövanşist duygularla yaşayanlara bu fırsatı vermedim. Hep bunun vicdan ve gönül rahatlığıyla geçti ömrüm. 

Allah hak eden herkese nasip etsin

Bugün, var olan her kuşaktan insanla iletişim kurabilirken, birbirlerimizin hayatına dokunabildiğimizi de görüyorum. İnanın, o hissiyat ve onlardan aldığım enerji aynı şekilde geçiyor bana. Hatalar yapıyorum belki ve bu hatalar en çok benim canımı yakıyor. İlk ceza hep benim oluyor, kimseye bırakmadan. 

Ama ben 50 yıldır ailem, ailem kadar yakın gördüğüm dostlarım ve Galatasaray’ımla kurduğum bir üçgende yaşıyorum. Her nefesimi bu sorumlulukla alıyorum, her adımımı bu düşünce yapısıyla atıyorum. Bu noktada bildiğim tek bir şey varsa, o da hayatımın sonuna kadar bu üçgen içinde kalacağımdır. Yeri, zamanı ve pozisyonu ne olursa, olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.