Başkan Ali Koç sarı meleklerle sezonu değerlendirdi

18.04.2021
187
A+
A-
Başkan Ali Koç sarı meleklerle sezonu değerlendirdi

Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt; Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının tüm oyuncuları ve teknik ekibinin katıldığı, Fenerbahçe’de yaşanan covid vakaları dolayısıyla online düzenlenen toplantıda 2020/2021 sezonunu değerlendirdi.
 
Sezon geneline istinaden yapılan görüş alışverişi ve değerlendirme toplantısında, Koronavirüs salgını nedeniyle özellikle sezonun son bölümünde Fenerbahçe’nin karşılaştığı talihsizlikler konuşulurken, her zaman bir aile oldukları vurgulandı, teknik ekib ve oyuncuların da sezonun final maçlarının oynanmamasından duydukları üzüntüyü paylaştılar.


Başkan Ali Koç ve Yönetici Simla Türker Bayazıt, bu sezon da adını finale yazdıran, final serisinde karşılaşılan yoğun covid vakaları dolayısıyla tüm zorluklara rağmen sezonu ikinci bitiren Fenerbahçe’ye ve teknik ekibe moral verdiler. Başkan, tüm takıma seslenerek sporcuların sağlığının her zaman her şeyden önce geldiğini vurguladı.
 
Toplantı sonunda gelecek sezon için görüş alışverişi yapılırken; koronavirüs salgınının sona erdiği ve en büyük desteği olan taraftarların tribünleri doldurabildiği bir sezon yaşanması temennilerinde bulunuldu.
 
Fenerbahçe adına konuşan Kaptan Eda Erdem Dündar da Başkan Ali Koç ve Yönetici Simla Türker Bayazıt’a tüm destekleri için teşekkür ederken; Fenerbahçe’de sağlık çalışanlarına, teknik ekibe ve tüm takıma da teşekkür ve minnetlerini iletti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish