Emre Belözoğlu “Fenerbahçe’de ümitler ölmez”

12.04.2021
275
A+
A-
Emre Belözoğlu “Fenerbahçe’de ümitler ölmez”

Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu basın mensuplarının sorularını cevapladı

Oyun felsefesiyle ilgili bir soru üzerine Emre Belözoğlu “Bulunduğumuz camia Türkiye’nin en büyük camiası. Fenerbahçe’nin kendi dinamikleri var ve gerçekleri var. Geçmişte yaşamış olduğu şampiyonluklara baktığınızda oyunu hep forse eden, topa hakim olan, kaptırdığı yerde reaksiyon veren… Benim yerimde kim olsa bu oyunu oynatmak ister. O yüzden ben elimden geldiğince her maçın ayrı senaryosu olduğunu düşünüyorum. Bazen rakibe göre farklı dizilişlerimiz, oyun anlayışlarımız olacak ama büyük fotoğrafta Fenerbahçe’ye sezonun genelinde elimden geldiğince bu oyunu oynatmaya çalışacağım. Topu tutan, rakibe kolay vermeyen, kaptırdığı yerde reaksiyon veren bir takım. İnşallah bunu başarmaya çalışacağız.”

Fenerbahçe’de ümitler ölmez

Şampiyonluk yarışıyla ilgili soruyu Emre Belözoğlu, ““Fenerbahçe bulunduğu her kulvarda sonuna kadar kupayı zorlar. Fenerbahçe’de ümitler ölmez.” diye cevapladı.

Hakemlerin işi kolay değil

Hakemlerle ilgili soruya ise Emre Belözoğlu “Hakemlere çok fazla yüklenmememiz gerektiğini düşünüyorum. Onların da işinin kolay olmadığını düşünüyorum. Hakemleri çok konuşup oyundan uzaklaşma taraftarı değilim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish