Erol Bulut “Önümüzde 10 haftalık bir süreç var”

21.03.2021
211
A+
A-
Erol Bulut “Önümüzde 10 haftalık bir süreç var”

Erol Bulut’un yaptığı açıklama şöyle:

İlk olarak maçı değerlendiren Teknik Direktör Erol Bulut, “Maça baktığımızda güzel bir maç oldu. En azından ekran başında taraftarların izlediği iyi bir maç oldu. İki taraf da yeterince gol pozisyonları buldu. İlk yarıda biraz Beşiktaş topa sahip olup pozisyon buldu. Bizim de pozisyonlarımız vardı. İkinci yarı başladığında duran toptan yediğimiz erken bir gol; yemememiz gereken bir goldü. Ondan sonra zaten risk almamız gerekiyordu. O riski de aldık. Yeterince gol pozisyonuna da girdik, baskılı oynadık. Rakibi hataya zorladık. Sonlara doğru attığımız gol, ondan sonra yakaladığımız 2-3 tane net pozisyon var. Onları değerlendirmiş olsaydık bugün buradan galip gelerek ayrılabilirdik.” dedi.

Teknik Direktör Erol Bulut, takımın hücum performansıyla ilgili soruyu “Son vuruşlarımıza daha iyi konsantre olmamız gerekiyor. Nitekim kaçırdığımız pozisyonlar var, önemli olan o pozisyonlara girebilmek. Onu başarabiliyoruz. Ligimize baktığımızda en çok gol pozisyonuna giren takımız. Değerlendirmede biraz sıkıntımız var. Her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışacağız. Önümüzde 10 haftalık bir süreç var. Ve sonuna kadar bu yarış devam edecek.” diye cevapladı.

Skorla ilgili değerlendirmesi sorulan Erol Bulut, “Buraya galibiyet almak için geldi, beraberlik için gelmedik. Onu da takım ikinci yarıda en iyi şekilde gösterdi.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish