İşte Göksel Gümüşdağ’ın “İrfan Can Kahveci” Şartı

13.01.2021
276
A+
A-

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in transferini istediğini bizzat açıkladığı İrfan Can Kahveci’de son dakika gelişmesi yaşanıyor. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Sarı-Kırmızılıların yaptığı teklifle kendi beklentilerinin arasında ciddi fark olduğunu belirtirken “İrfan Can Kahveci’yi isteyenin 12-13 milyon euroyu getirmesi gerekir. Avrupa kulüpleri oyuncumuzun peşinde. Bu şartlarda Türkiye’de kulüplerin İrfan Can Kahveci’yi alabileceğini düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

İşte Göksel Gümüşdağ’ın “İrfan Can Kahveci” Şartı

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in transferini istediğini bizzat dile getirdiği İrfan Can Kahveci için Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ son sözü söyledi: Satmaya niyetimiz yok.

“GALATASARAY’IN TEKLİFİYLE ARADA CİDDİ FARKLAR VAR”

Sarı-kırmızılı kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın kendisini ziyarete geldiğini, çay-kahve içtiklerini ancak transferle ilgili resmi bir görüşme yapmadıklarını dile getiren Gümüşdağ, Terim’in konuşmasının ardından da Başkan Mustafa Cengiz ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiklerini belirtti. Yapılan konuşmayla ilgili detay vermeyen turuncu-lacivertlilerin başkanı, “Arada ciddi farklar var” demekle yetindi.

Fatih Terim’in İrfan Can’ı istediğini ancak kendilerinin böyle bir niyeti olmadığını vurgulayan Göksel Gümüşdağ sözlerini şöyle sürdürdü:

“BU ŞARTLARDA TÜRKİYE’DE İRFAN CAN’I KİMSE ALAMAZ”

“Bu yaz Euro 2020 var. Avrupa’nın peşinde olduğu bir milli futbolcuyu şimdi niye satayım? Böyle bir niyetimiz yok ama mutlaka İrfan Can’ı isteyen biri varsa 12-13 milyon euroyu getirmesi gerekir. Biz 5 yıl öncenin parasıyla İrfan Can’a 2-2.5 milyon euro bonservis bedeli ödedik. Yatırım yaptık. Yeteneklerini geliştirdik. Bugün Avrupa peşinde. Bunun gerçek bir karşılığı olmalı. Bu şartlarda Türkiye’de kulüplerin İrfan Can’ı alabileceğini düşünmüyorum. Zaten bizim de satmaya niyetimiz yok. Avrupa Futbol Şampiyonası’nı bekliyoruz.”

(Skorer)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

EnglishTurkish