YouTuber Ala Tokel yeni bir aşka yelken açtı

A+
A-
YouTuber Ala Tokel yeni bir aşka yelken açtı

Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu’ndan sürpriz bir şekilde ayrılan Oğulcan Engin’in YouTuber Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Şarkıcı Seda Sayan’ın Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen işletmeci oğlu Oğulcan Engin’in özel hayatıyla ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. İki ay önce oyuncu Ezgi Eyüboğlu’ndan ayrılan Engin’in YouTuber Ala Tokel ile aşk yaşadığı ileri sürüldü.

Ala Tokel ile Ahmet Aksöz Ayrıldı Mı? | Cekiletto

SÜRPRİZ İKİLİ

Eyüboğlu’nu çabuk unutan Oğulcan Engin’in Tokel ile ilişkisini gözlerden uzakta yaşamayı tercih ettiği konuşuluyor. Tarafların haklarında çıkan haberlerle ilgili suskunluklarını koruması ise dikkatlerden kaçmadı.

Ala Tokel kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu? - Biliyo.org

“TATLI BAŞLANGIÇ EVRESİNDEYİZ”

Danla Bilic’in YouTube videosuna konuk olan Ala Tokel, “Flörtün var mı?” sorusuna, “Var. Tatlı ilk başlangıç evresindeyiz.”cevabını vermişti.

Alâ Tokel posted on Instagram: “❤️ bi gün psikolojim düzelicek diye  korkuyorum❤️” • See 557 photos and videos on their p… | Yazlık giysiler,  Kızlar, Fotoğraf çekimi

ALA TOKEL HAKKINDA

Ala Tokel, 3 Aralık 1994’de dünyaya geldi. Tokel’in annesi İranlı, babası ise İstanbul doğumlu. Ala Tokel, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya lisans bölümünden mezun oldu. YouTube’da 262 bin abonesi olan Tokel’in kendisine ait bir makyaj stüdyosu bulunuyor.

38.1 mil curtidas, 145 comentários - Alâ Tokel (@alatokell) no Instagram:  “✨” | Coffee girl, Coffee time, Girl

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X