Evlilik teklifi için yüzlerce yıllık binayı kapattı

A+
A-
Evlilik teklifi için yüzlerce yıllık binayı kapattı

Dünyanın mimari olarak en gösterişli opera binalarından biri… Tam 10 bin tane gül, özel orkestra ve 2 milyon dolarlık göz kamaştıran bir nişan yüzüğü… İki genç böyle nişanlandı ve büyük olasılıkla “yılın en pahalı” düğününe ilk adımı da bu kadar gösterişli şekilde attı.

Picture of Nada Adelle

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTILAR
Kurduğu online moda satış firmasıyla dünyanın en zengin iş insanları arasına giren Mahmud Abdullah Kamani’nin iki oğlundan büyüğü olan  Umar Kamani ; bir süredir sevgilisi olan Faslı model Nada Adelle ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Hem de son derece gösterişli bir şekilde.

chaos makes the muse. full fit' from the PLT presents x Miss Joslin  collection which launched today! shop now on @prettylittlething … | Nada  adelle, Adelle, Fashion

2 MİLYON DOLAR DEĞERİNDE YÜZÜK
Babasının kurduğu şirketin yan dalı olarak bir yaş küçük kardeşi Adam ile birlikte Pretty Little Thing adlı markayı yaratan Umar Kamani, sevgilisi Nada Adelle’ye Monte Carlo Opera binasında düzenlediği sürpriz bir törenle evlilik teklif etti. Umar Kamani, sevgilisine tam 2 milyon dolar değerinde bir nişan yüzüğü verdi. Ama sürprizleri bununla sınırlı değildi.

Look of @nadaadellex from 8 August, 2018 | 21 Buttons

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENDİLER
Umar Kamani’nin sevgilisine evlenme teklif ettiği anların ardından Kamani ve Adalle’in aileleri ve yakınları sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi ve çiftin nişanını kutladı.

Look of @nadaadellex from 25 June, 2019 | 21 Buttons

KAPILARINI 142 YIL ÖNCE AÇTI
Evlilik teklifi ve nişanın gerçekleştiği Monte Carlo Opera Binası ise ülkenin en köklü tarihe sahip yapılarından biri. Mimar Charles Garnier’nin tasarladığı bina 1879’da kapılarını açtı. Monte Carlo Opera Binası, dönemin monarkı Prens Charles 3’ün emriyle Monte Carlo Casino’nun bir parçası olarak inşa edildi.

A Vanity Affair on Twitter: "Fashion & lifestyle blogger Nada Adelle  wearing our "London" sunnies. Check our collection at  https://t.co/a9LVmWHJh3 #AVA… https://t.co/nPxLGFxmes"

KARDEŞİNİN 2017’DEKİ DÜĞÜNÜ İÇİN 1 MİLYON DOLAR HARCANDI
Şimdi bütün gözler çiftin tarihi henüz açıklanmayan düğününe odaklandı. Çünkü büyük olasılıkla Umar Kamani ile Nada Adelle’in düğünü hazırı sayılır bir miktara düzenlenecek. Bunun önündeki örnek ise kendisinden bir yaş küçük kardeşi Adam Kamani ile eşi Charlotte’un düğünü. Adam ve Charlotte Kamani, 2017 yılında İtalya’da Como Gölü yakınlarında giderleri 1 milyon doları bulan bir törenle evlendi.

Nada Adelle's Feet << wikiFeet

MİLYARDER EŞLER KULÜBÜ
Umar Kamani’nin annesi Aisha da erkek kardeşinin eşi Charlotte da “milyarder eşler kulübü”nün üyeleri. Aisha Kamani, sürdürdüğü lüks yaşamı gözler önüne seren sosyal medya paylaşımlarıyla biliniyor.  Aisha Kamani’nin gelini Charlotte Kamani de tıpkı kendisi gibi lüks hayatını sosyal medyadan takipçileriyle paylaşıyor. Charlotte’un Tayland tatilinde havuzda kahvaltı ederken çekilen bu pozu da sosyal medyada oldukça uzun süre konuşulmuştu.

Picture of Nada Adelle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X