Beşiktaş’tan taraftara önemli duyuru!

A+
A-
Beşiktaş’tan taraftara önemli duyuru!

Bitcoin çılgınlığına takımlarda dahil olması üzerine Beşiktaş Fan Token / Beşiktaş Coin / BJK Coin vs. adlar altında bir girişim tespit edildi ve bu hususta Beşiktaş taraftarına önemli uyarıda bulundu.

Beşiktaş’ın taraftarına yaptığı coin uyarısı şöyle:

Kötü niyetli bazı kişilerce, Beşiktaş Fan Token / Beşiktaş Coin / BJK Coin vs. adlar altında bir girişimde bulunulduğu tespit edilmiştir. Bu girişimin Kulübümüzle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu iş için açılmış olan internet siteleri ve ilgili kişiler hakkında gerekli hukuki işlemler derhal başlatılmıştır.

Kulübümüz, taraftarlarımızın takımlarına destek olma gayelerini, bu şekilde kötüye kullanan fırsatçılarla her alanda mücadele etmekteyse de bu mücadelede en önemli görevin siz taraftarlarımıza düştüğünü hatırlatmak isteriz.

Kulübümüzün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan bilgiler haricinde, kendisini kulübümüzün görevlisiymiş ya da kulübümüzle sözleşme ilişkisi kurmuş gibi tanıtan hiçbir kişi veya kuruma itibar etmemenizi; böyle bir girişimi tespit ettiğinizde Kulübümüze bildirmenizi önemle rica ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X