Bağışlarınızla öğrencilerin geleceğine katkıda bulunun

Bağışlarınızla öğrencilerin geleceğine katkıda bulunun

158 yıldır, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz öğrencilere ücretsiz 8 yıllık kolej düzeyinde eğitim imkanı sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti bu misyona katkıda bulunmak isteyen hayırseverleri desteğe davet ediyor.

Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk ve en köklü eğitim kuruluşu olan Darüşşafaka, desteklerle yüzlerce çocuğun eğitim hayatını aydınlatıyor.

Osmanlı döneminden günümüze uzanan 158 yıllık tarihinde, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz binlerce öğrencinin hayatını “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla, ücretsiz ve yatılı eğitim fırsatı tanıyarak değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti bağışlarınızı bekliyor.

Kurulduğu ilk günden bugüne, bağışlarla ayakta kalan ve nitelikli eğitim anlayışından vazgeçmeyen, tarihi boyunca nice başarılara imza atmış çok sayıda isme şefkat yuvalığı yapmış olan Darüşşafaka, daha çok hayata dokunmak, daha çok çocuğu hayallerine kavuşturmak amacıyla yardımlaşmanın ve paylaşmanın en yaygın olduğu Ramazan ayında hayırsever kurum, kuruluş ve bireyleri desteğe çağırıyor.

Bağış Kanallarına Ulaşmak için darussafaka.org linkine tıklayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X