Ve Acun Ilıcalı, Mesut Özil’i açıkladı

Acun Ilıcalı’dan son dakika Mesut Özil açıklaması geldi. Fenerbahçeli televizyon programcısı Acun Ilıcalı, Sarı-Lacivertlilerin Mesut Özil transferi için girişimlerde bulunduğunu doğruladı. Ilıcalı “Mesut Özil’i çok severim. Fenerbahçe’yi de çok seviyorum. Bir çabam var. Arsenal ile sözleşmesini hallettiği anda favori Fenerbahçe olur. Detayları tam olarak anlatamıyorum, başkan Ali Koç açıklar; yakında güzel haberler alabiliriz” ifadelerini kullandı.

Ve Acun Ilıcalı, Mesut Özil’i açıkladı
Acun Ilıcalı, TV100 kanalında Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti’nin konuğu oldu ve Mesut Özil ile Fenerbahçe hakkında da açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin 3 milyon Euro maaşla, 3.5 senelik anlaşmaya vardığı Mesut Özil için Fenerbahçeliliği ile bilinen ve Mesut Özil ile arası çok iyi olan Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi.

“BİR ÇABAM VAR. BAŞKAN ALİ KOÇ AÇIKLAR”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tecrübeli oyuncunun transferiyle ilgili çabasının olduğunu doğrularken, “Mesut Özil’i çok severim. Fenerbahçe’yi de çok seviyorum. Bir çabam var. Arsenal ile sözleşmesini hallettiği anda favori Fenerbahçe olur. Detayları tam olarak anlatamıyorum, başkan Ali Koç açıklar; yakında güzel haberler alabiliriz” dedi.

SPONSOR OLACAĞI İDDİA EDİLDİ

Transferde aracı olan Ilıcalı’nın, sarı-lacivertlilere ekonomik olarak da önemli bir katkı sağlayacağı öğrenildi. Yeni dijital platform Exxen markasıyla Mesut’a sponsor olacak Ilıcalı’nın yıldız oyuncunun maliyetinin büyük bölümünü karşılaşacağı iddia edildi.

FİZİK OLARAK HAZIR

Arsenal’de son olarak 7 Mart 2020’de lig maçına çıkan Mesut Özil, buna karşın hazır durumda. Fiziksel olarak sakatlığı ya da eksiği olmayan 32 yaşındaki futbolcunun Arsenal’de bir kez bile antrenman kaçırmadığı belirtiliyor. Arsenal’den takım arkadaşları Mustafi, Sokratis ve Kolasinac da birçok kez yaptıkları açıklamalarda, Mesut Özil’in yarın maça çıkacak kadar hazır olduğu ve fiziksel olarak da takımdaki birçok kişiden güçlü göründüğü ifade edilmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

tr Turkish
X